Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2012 » Червень » 27 » Про новий журнал «Учитель початкової школи»
17:13
Про новий журнал «Учитель початкової школи»
27.06.2012
Керівникам навчальних закладів, учителям початкових класів
З ІІ півріччя 2012 року видавництво «Світич» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України видаватиме новий фаховий журнал «УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ».
Мета видання — допомогти кожному педагогу початкової ланки освіти у його повсякденній професійній діяльності.

У новому сучасному часопису вчитель знайде все потрібне: нормативні вимоги, роз’яснення фахівців, готові практичні розробки (календарні плани, конспекти уроків, виховних заходів, ігри, конкурси, сценарії свят, класні години, батьківські збори тощо).

Керівники та методисти всіх рівнів отримають цінний методичний матеріал щодо ефективної організації роботи управлінської та методичної служб: зразки оформлення документації, рекомендації щодо атестації педагогів, допомогу у проведенні методоб’єднань, організації творчих майстерень, «Школи молодого вчителя», педагогічних фестивалів та інших заходів для розвитку творчого потенціалу вчителів.

«УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ» –– сучасне видання для сучасного вчителя, відкрите для обговорення гострих питань, сміливих педагогічних ідей, нетрадиційних технологій навчання. На будь-яке запитання читачів нададуть роз’яснення висококваліфіковані фахівці (юристи, психологи, медики, а також дизайнери та модельєри), щоб робота педагога була продуктивною, а дозвілля повноцінним.

Журнал розповсюджується за передплатою, яку можна оформити у будь-якому поштовому відділенні за «Каталогом видань України на ІІ півріччя 2012 року» (с. 139). Індекс видання –– 89869. Вартість передплати на півроку –– всього 70 грн. 26 коп. Поспішайте оформити передплату, щоб отримати перший номер!
Детальну інформацію про новий журнал, а також вимоги до матеріалів, що подаються для публікації, можна дізнатися за телефонами редакції: (044) 486-91-14, (044) 486-11-19, (098) 8475203.

Категорія: Новини | Переглядів: 3081 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license