Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2016 » Лютий » 4 » Про особливості проведення державної підсумкової атестації випускників старшої школи у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році
09:05
Про особливості проведення державної підсумкової атестації випускників старшої школи у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році

04.02.2016

Керівникам навчальних закладів, учителям, випускникам, батькам

На офіційному сайті департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації розміщено інформацію щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації випускників старшої школи у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році, а саме:

1. Реєстрація осіб з числа випускників старшої школи, які проходитимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО, відбуватиметься з 1 лютого до 4 березня 2016 року. Внести зміни до реєстраційних даних можливо до 18 березня 2016 року.

2. Принципова схема організації реєстрації випускників залишається минулорічною:

  • використання реєстраційної форми, розміщеної на сайті УЦОЯО;
  • формування кожним випускником комплекту реєстраційних документів;
  • надсилання до РЦОЯО комплектів реєстраційних документів навчальним закладом;
  • комунікація навчальний заклад-УЦОЯО через "кабінет" на сайті УЦОЯО.

3. Очікувані зміни:

  • у реєстраційній формі необхідно вказувати статус результату з української мови та літератури, математики, історії України;
  • модифікована форма списків випускників;
  • надсилання комплектів реєстраційних документів до РЦОЯО може здійснюватися частинами;
  • внесення змін до реєстраційних даних випускник здійснюватиме через навчальний заклад;
  • надсилання результатів ДПА здійснюватиметься через "кабінети" навчального закладу електронним документом, завіреним електронним цифровим підписом УЦОЯО;
  • внесення оцінок ДПА до документа про освіту здійснюватиметься з урахуванням наслідків розгляду апеляційного звернення випускника.

4. ДПА у формі ЗНО буде проводитися як під час основної, так і під час додаткової сесій ЗНО.

5. Особи, які не з’являться для проходження ЗНО під час будь-якої із сесій, матимуть можливість пройти ДПА у навчальному закладі у вересні поточного календарного року.

6. Можливість пройти ДПА у навчальному закладі (не у формі ЗНО) матимуть лише випускники вечірніх загальноосвітніх навчальних закладів, закладів при установах пенітенціарної системи, екстерни, які зареєструвалися після 4 березня 2015 року (це учасники АТО, особи, які проживають на окупованих, неконтрольованих територіях тощо).

7. Особам, які з'явилися на ЗНО для проходження ДПА та умисно не працювали над тестом, або роботу над тестом яких дочасно припинено у зв’язку із допущеними ними порушенням порядку проходження ЗНО, як результат ДПА виставляється оцінка «1».


Категорія: Новини | Переглядів: 903 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license