Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » 2013 » Вересень » 24 » Про посилення контролю за використанням у навчальних закладах друкованої продукції
12:45
Про посилення контролю за використанням у навчальних закладах друкованої продукції
24.09.2013
Керівникам навчальних закладів, учителям, методистам

Просимо ознайомитися з листом МОНУ № 1/9-639 від 16.09.13 року «Про посилення контролю за використанням у навчальних закладах друкованої продукції шкільного асортименту», що розміщений у розділах «Нормативне забезпечення. 2013-2014 н.р.» та «Нормативне забезпечення. Шкільна документація».

Звертаємо увагу, що Міністерство повторно наголосити на неприпустимості використання у навчально-виховному процесі без належного документального підтвердження відповідності санітарно-епідеміологічним нормам та педагогічним вимогам таких видів друкованої продукції: зошитів шкільних та зошитів загальних учнівських, щоденників шкільних, а також зошитів (альбомів) для малювання шкільних (учнівських), альбомів (папок) для креслення, зошитів для нот, наборів кольорового паперу та картону, папок для зошитів, папок для праці тощо.

Керівникам навчальних закладів необхідно вжити дієві заходи протягом навчального року, зокрема, шляхом проведення інформаційних нарад, роз’яснювальної роботи серед педагогічного, учнівського колективів та батьків, перевірок тощо, спрямованих на посилення контролю за відповідністю педагогічним вимогам друкованої продукції шкільного асортименту, яка використовується у навчально-виховному процесі.


Категорія: Новини | Переглядів: 930 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018