Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2012 » Квітень » 27 » Про затвердження плану заходів щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві
12:10
Про затвердження плану заходів щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві
26.04.2012
Керівникам навчальних закладів
Урядом схвалено розпорядження № 236-р «Про затвердження плану заходів щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві», ознайомитися з яким можна в розділі "Нормативно-правове забезпечення".
Затвердженим планом заходів передбачено проведення інформаційно-просвітницької роботи, а також роботи з підвищення рівня правової культури населення.
Так, зокрема, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту доручено включити до навчального плану курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти спеціальні курси "Психолого-педагогічні аспекти профілактики насильства в молодіжному середовищі”, "Психологія попередження та вирішення конфліктів у закладах освіти” і "Толерантне спілкування – один із засобів ефективного впливу на особистість”.
Передбачена організація та здійснення заходів щодо патріотичного та правового виховання учнівської молоді, зокрема проведення днів та тижнів правових знань.Категорія: Новини | Переглядів: 1590 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license