Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2014 » Листопад » 12 » Про здійснення вчителем науково-дослідницької діяльності та пошукової роботи
15:37
Про здійснення вчителем науково-дослідницької діяльності та пошукової роботи

12.11.2014

Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам

Міністерством освіти і науки України надано роз'яснення щодо здійснення вчителем науково-дослідницької діяльності та пошукової роботи (лист Міністерства №1/9 - 586 від 11.11.2014 розміщено в розділі "Нормативні документи 2014-2015" та "Нормативні документи. Атестація").

Зокрема, у листі зазначається, що у перелік завдань, обов’язків і кваліфікаційних вимог, які висуваються до учителя, не містить завдань щодо здійснення вчителем науково-дослідницької та пошукової діяльності.

Залучення педагогічних працівників до участі у видах робіт, не передбачених робочим навчальним планом, навчальними програмами та іншими документами, що регламентують діяльність навчального закладу, здійснюється лише за їх згодою.

Обов’язкове визначення для педагогічних працівників тематичних завдань пошукової роботи, встановлення вимог під час проходження атестації, щодо подання ними узагальнюючих матеріалів роботи над певною методичною проблемою не відповідає вимогам, визначеним нормативно-правовими актами у галузі освіти, і є неприпустимим. На підставі викладеного вище Міністерством доручено припинити практику покладання на вчителів функцій формального здійснення такої науково-дослідницької та пошукової роботи.


Категорія: Новини | Переглядів: 1089 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license