Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » 2014 » Листопад » 12 » Про здійснення вчителем науково-дослідницької діяльності та пошукової роботи
15:37
Про здійснення вчителем науково-дослідницької діяльності та пошукової роботи

12.11.2014

Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам

Міністерством освіти і науки України надано роз'яснення щодо здійснення вчителем науково-дослідницької діяльності та пошукової роботи (лист Міністерства №1/9 - 586 від 11.11.2014 розміщено в розділі "Нормативні документи 2014-2015" та "Нормативні документи. Атестація").

Зокрема, у листі зазначається, що у перелік завдань, обов’язків і кваліфікаційних вимог, які висуваються до учителя, не містить завдань щодо здійснення вчителем науково-дослідницької та пошукової діяльності.

Залучення педагогічних працівників до участі у видах робіт, не передбачених робочим навчальним планом, навчальними програмами та іншими документами, що регламентують діяльність навчального закладу, здійснюється лише за їх згодою.

Обов’язкове визначення для педагогічних працівників тематичних завдань пошукової роботи, встановлення вимог під час проходження атестації, щодо подання ними узагальнюючих матеріалів роботи над певною методичною проблемою не відповідає вимогам, визначеним нормативно-правовими актами у галузі освіти, і є неприпустимим. На підставі викладеного вище Міністерством доручено припинити практику покладання на вчителів функцій формального здійснення такої науково-дослідницької та пошукової роботи.


Категорія: Новини | Переглядів: 963 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018