Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2016 » Січень » 21 » Проект Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів
15:43
Проект Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів

21.01.2016

Керівникам та вихователям, медичним працівникам дошкільних навчальних закладів

Міністерством охорони здоров'я України розроблено проект Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, який розміщено в розділі "Запрошуємо до обговорення".

Проект розроблено відповідно до доручення Прем'єр-міністра України А. Яценюка та з метою врегулювання ситуації що склалася у зв'язку із неузгодженою позицією центральних органів виконавчої влади, неурядових організацій щодо внесення змін до Державних санітарних норм та правил "Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей, затверджених наказом МОЗ України від 01 серпня 2013 року № 678, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 9 серпня 2013 р. за № 1370/23902.

Спільно із Держсанепідслужбою України, представниками громадських організацій, науковцями розроблено проект Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, у якому враховані більшість пропозицій інших центральних органів виконавчої влади, громадських організацій (у тому числі Асоціації працівників дошкільної освіти) та вилучено положення, які дублюють інші нормативно-правові акти, державні будівельні норми тощо, а також вилучено необхідність отримання дозвільних документів. Зазначений документ має безпосередню спрямованість саме на охорону здоров'я дітей дошкільного віку, що перебувають у дошкільних навчальних закладах, у тому числі приватної форми власності.


Категорія: Новини | Переглядів: 844 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license