Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 6
Гостей: 4
Користувачів: 2


Користувачі на сайті:
Admin_Vasilishin, nataliya_fedchenko

Головна » 2013 » Січень » 4 » Реєстрація на ЗНО-2013
21:01
Реєстрація на ЗНО-2013
04.01.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням 11-х класів, батькам

З 4 січня до 5 березня 2013 року здійснюватиметься реєстрація учасників ЗНО. Кожен учасник може зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів.

Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.

Майбутні учасники ЗНО можуть зареєструватись самостійно сформувавши комплект реєстраційних документів за допомогою спеціальної програми та відправивши реєстраційні документи поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Також, у разі необхідності майбутні абітурієнти можуть звернутися за допомогою до одного з пунктів реєстрації , відкритих у Миколаївській області.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є "Сертифікат учасника ЗНО", що надсилається учаснику рекомендованим листом на поштову адресу вказану у реєстраційних документах. Зазначена адреса також використовується при розподіленні абітурієнтів між пунктами тестування.


Категорія: Новини | Переглядів: 933 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license