Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1


Користувачі на сайті:
gvv221162

Головна » 2012 » Грудень » 3 » Роз'яснення щодо атестації
15:28
Роз'яснення щодо атестації
03.12.2012
Керівникам навчальних закладів
У розділі "Нормативно-правове забезпечення. Атестація" (див. п.ІІ. Атестація педагогічних кадрів) розміщений лист МОНмолодьспорт №2/1-13-430 від 22.02.2012 "Щодо надання роз'яснень з питань атестації". Просимо ще раз ознайомитися й забезпечити виконання вимог чинних нормативних документів
У листі, зокрема, зазначено, що всі включені до списку осіб для проходження чергової атестації працівники, які мають педагогічні звання, повинні також атестуватися на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням. Складати окремі списки працівників, які атестуються на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню, не потрібно.
Слід зауважити, що Типове положення не передбачає подання педагогічним працівником до атестаційної комісії заяв про присвоєння педагогічного звання. Не потрібно також подавати заяву про атестацію на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню. Присвоєння педагогічних звань здійснюється лише за поданням керівника або педагогічної ради навчального закладу. Для атестації на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню достатньо включити працівника до списку осіб для проходження чергової атестації.

Категорія: Новини | Переглядів: 896 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license