Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2015 » Жовтень » 28 » Розпочато додаткову імунізацію дітей від поліомієліту
19:12
Розпочато додаткову імунізацію дітей від поліомієліту

28.10.2015

Керівникам дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, педагогам, батькам

Із 19 жовтня в Україні розпочато кампанію додаткової імунізації проти поліомієліту, яка включає проведення 3-х раундів додаткової вакцинації. 

Вакцинація проводиться з ініціативи Міністерства охорони здоров’я України з метою припинення циркуляції вакциноспоріднених поліовірусів. 

Звісно, багато запитань у батьків: чи не нашкодить імунізація малюкам? Варто зауважити, що вакцина, якою й щеплюватимуть українців, французького виробництва. Компанія-виробник, аби остаточно розвінчати всі домисли довкола теми заморожування й розморожування вакцини при її транспортуванні та зберіганні, надала Україні офіційний висновок про безпечність та ефективність препарату.

Зазначимо, що поліомієліт - дуже небезпечна хвороба, ліків від якої не існує. Єдиний шлях - вакцинація. Захищеною від поліо вважається дитина, яка отримала мінімум чотири дози вакцини від поліомієліту. На територіях, де підтверджена циркуляція вірусу, діти повинні бути щеплені додатковими дозами оральної поліо вакцини, оскільки вона створює імунітет у кишківнику, перешкоджає розповсюдженню вірусу та створює колективний імунітет.

З метою отримання додаткової інформації щодо проведення додаткової імунізації дітей у Миколаєві пропонуємо переглянути запис телепрограми "Це Вас хвилює" (26 жовтня 2015 року) за участю заступника начальника управління охорони здоров’я ОДА та обласного позаштатного дитячого імунолога Тетяни Оськіної.


Категорія: Новини | Переглядів: 625 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018