Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2014 » Січень » 3 » Розпочато реєстрацію на ЗНО - 2014
17:30
Розпочато реєстрацію на ЗНО - 2014
03.01.2014
Учням 11-х класів, батькам, учителям, керівникам навчальних закладів

Реєстрація учасників ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 3 січня до 5 березня 2014 року. Кожен учасник може зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів.

Майбутні учасники ЗНО можуть зареєструватись самостійно сформувавши комплект реєстраційних документів за допомогою спеціальної програми та відправивши реєстраційні документи поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Також, у разі необхідності майбутні абітурієнти можуть звернутися за допомогою до одного з пунктів реєстрації відкритих в Миколаєві та області.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є «Сертифікат учасника ЗНО», що надсилається учаснику рекомендованим листом на поштову адресу вказану у реєстраційних документах. Зазначена адреса також використовується при розподіленні абітурієнтів між пунктами тестування.

Дізнатись докладну інформацію та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі "Готуємося до ЗНО" на нашому сайті (див. горизонтальне меню зверху сторінки) та на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Звертаємо увагу, що на нашому сайті також розміщено матеріал для проведення уроків ЗНО-2014.


Категорія: Новини | Переглядів: 760 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license