Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2015 » Грудень » 3 » Щодо надання додаткових освітніх послуг в дошкільних навчальних закладах
19:50
Щодо надання додаткових освітніх послуг в дошкільних навчальних закладах

03.12.2015

Керівникам дошкільних навчальних закладів

З метою роз'яснення питань щодо надання у дошкільних навчальних закладах додаткових освітніх послуг з різних освітніх ліній та порядку затвердження (схвалення) і використання локальних програм, що використовують при наданні цих послуг МОНУ надіслано лист від 23.11.2015 №1,9-560 "щодо надання додаткових освітніх послуг в дошкільних навчальних закладах", що розміщено в розділі "Нормативне забезпечення 2015-2016 н.р.".

У листі наведено перелік нормативних документів,  які визначають порядок організація та проведення гурткової роботи (надання додаткових освітніх послуг) у дошкільних навчальних закладах. Також звернено увагу на таке:

  1. Дошкільний навчальний заклад відповідно до статутних цілей і завдань може надавати додаткові освітні послуги лише на основі договору між батьками або особами, які їх замінюють та навчальним закладом у межах гранично допустимого навантаження дитини.
  2. Зміст додаткових освітніх послуг визначається локальними програмами, що складаються керівниками гуртків (авторською групою) на основі власної педагогічної діяльності та іншими програмами, затвердженими в установленому порядку. Локальні програми затверджуються науково-методичною радою на рівні місцевого органу управління освіти і мають обмежене використання, в окремих навчальних закладах. Перегляд змісту програм здійснюється 1 раз на 5 років.
  3. Додаткові освітні послуги проводяться, як правило, у другій половині дня. При цьому, можливе поєднання додаткових освітніх послуг з заняттями у І половину дня, з наступним поділом дітей на підгрупи.

Категорія: Новини | Переглядів: 1162 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license