Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2013 » Січень » 29 » Уроки ЗНО - 2013
21:28
Уроки ЗНО - 2013
29.01.2013
Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам, учням 11-х класів
У розділі "Готуємося до ЗНО" додано нові матеріали, а саме:
  1.  Спільний наказ Одеського центру оцінювання якості освіти та управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 14.01.13 №01-01/31 "Про організацію та проведення ЗНО у 2013 році в Миколаївській області" (сторінка "Нормативна база ЗНО");

  2. Методичні рекомендації Одеського центру оцінювання якості освіти щодо проведення Уроку ЗНО - 2013 (сторінка "Уроки ЗНО");

  3.  Особливості проведення ЗНО - 2013 за матеріалами пресконференції директора УЦОЯО Ірини Зайцевої (сторінка "Готуємося до ЗНО" відмічено "зірочкою");

  4.  Відповіді та роз'яснення фахівців УЦОЯО на питання стосовно реєстрації (сторінка "Готуємося до ЗНО" відмічено "зірочкою").

Крім того, в розділі розміщені презентації, підготовлені Одеським центром оцінювання якості освіти.
Просимо звернути увагу на такі нововведення в ЗНО-2013:
  1. У 2013 році особи, які у поточному році навчаються за кордоном, можуть взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні під час основної або додаткової сесії за їхнім вибором.

  2. Абітурієнти, які за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуванні в суботу. можуть зареєструватися для складання відповідних тестів під час додаткової сесії.

  3. На інформаційних сторінках абітурієнтів, які вказали на необхідність здійснення перекладу інформаційного бюлетеня, буде розміщено бюлетень. укладений мовою, вибраною під час реєстрації.

  4. Звертаємо увагу, що абітурієнти, які виявили бажання складати тести однією з мов нацменшин, отримають лише зошит цією мовою. Тестовий зошит українською мовою видаватися не буде.

Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти радять не відкладати реєстрацію на останні дні, бо у такому випадку абітурієнт може не встигнути виправити можливі помилки, допущені під час реєстрації, або за необхідності внести зміни до своїх даних.

Категорія: Новини | Переглядів: 917 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license