Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2014 » Червень » 16 » Відповідь на лист представників батьківської громадськості щодо батьківського руху "Батьки проти наркотиків"
12:29
Відповідь на лист представників батьківської громадськості щодо батьківського руху "Батьки проти наркотиків"

Шановні батьки, вчителі, представники громадськості міста!

Ознайомившись з вашим зверненням стосовно міського форуму «Батьки проти наркотиків», хочемо висловити свою думку.

Вважаємо, що проблема, яку було винесено на форум, є актуальною. В Україні громадськість стурбована погіршенням стану фізичного, психічного та духовного розвитку здоров’я дітей шкільного віку. Останнім часом серед підлітків поширюються шкідливі звички: куріння, вживання алкоголю та пива, стреси тощо.

Беручи до уваги такий стан, представники влади та громадських об’єднань міста Миколаїв  з 2008 року ініціювали громадські слухання, батьківські форуми, круглі столи з питань проблеми дитячого та підліткового алкоголізму, тютюнопаління. На цих заходах спільно шукали шляхи вирішення проблеми на рівні навчального закладу, міста, держави. Рішенням таких зборів стало звернення до депутатів Миколаївської міської ради  з вимогою розглянути та прийняти рішення про заборону продажу неповнолітнім алкогольних напоїв; пропозиція щодо обмеження в місті перебування дітей віком до 18 років у нічний час у розважальних закладах без супроводу дорослих, яку внесено до міської Програми профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей на 2014-2015 роки; проект  звернення депутатів Миколаївської міської ради  до Верховної Ради України про внесення змін до законодавчих актів, проекту рішення Миколаївської міської ради щодо обмеження перебування дітей і підлітків у закладах дозвілля, щодо продажу тютюнових та алкогольних напоїв поблизу навчальних закладів; заступнику міського голови надіслано перелік об’єктів торгівлі, які розташовані поблизу навчальних закладів, для контролю; надано рекомендації керівникам навчальних закладів щодо покращення стану справ з зазначеної проблеми.

Протягом навчального року в школах проводяться заходи щодо формування в учнів навичок до здорового способу життя, вміння протистояти негативному впливу навколишнього середовища, профілактики шкідливих звичок.

За результатами спільних заходів влади, школи, батьківської громадськості та громадських організацій вдалося зменшити кількість учнів шкіл, схильних до вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, що підтверджується щорічними оглядами лікарями-наркологами учнівської молоді.

Однак, в місті залишаються невирішеними ряд проблем, які вимагають нагальних дій з боку освітян та громадськості міста. З цією метою міська влада, управління освіти пропонують розглянути такі пропозиції:

  • зосередити продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів у супермаркетах та спеціальних магазинах;
  • посилити контроль та вжити заходів щодо додержання суб’єктами підприємницької діяльності чинного законодавства в частині заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів підлітками віком до 18 років у клубах, барах, інших розважальних закладах, роздрібній торгівлі, притягнення винних до відповідальності та позбавлення ліцензії за їх порушення;
  • обмежити розпиття пива на відкритих майданчиках.

Управлінням освіти Миколаївської міської ради проаналізовано зміст останнього форуму та надано організатору цього заходу Ю.О. Юріну суттєві рекомендації щодо організації та проведення подібних форумів.

Сподіваємось на подальшу співпрацю та порозуміння у справі виховання підростаючого покоління.

Миколаївський міський голова                                                 Ю.І. Гранатуров

Начальник управління освіти                                                    Г.І. Деркач


Категорія: Новини | Переглядів: 900 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license