Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2012 » Жовтень » 17 » Використання програм, підручників і посібників у навчально-виховному процесі
19:37
Використання програм, підручників і посібників у навчально-виховному процесі
17.10.2012
Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України ще раз наголошує, що під час навчально-виховного процесу обов'язково мають використовуватися програми, підручники, посібники, які мають гриф Міністерства.
Зокрема, зазначається, що Міністерство щорічно, починаючи з 1996/1997 навчального року видає перелік навчальних програмам, підручників,  посібників, що мають відповідний гриф та рекомендовані до використання в навчальних закладах країни.
Цьогорічний перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОНмолодьспорту  для використання у  2012/2013  навчальному році (лист від 3 серпня 2012 року №1/9-550)  підготовлений на виконання пункту 34 Постанови Кабінету Міністрів України     від 27 серпня 2010 р. № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад». У ньому йдеться про таке: «Заклад працює за навчальними програмами, підручниками, посібниками, що мають відповідний гриф МОН, і забезпечує виконання навчально-виховних завдань на кожному ступені навчання відповідно до вікових особливостей та природних здібностей дітей».
Нагадуємо, що відповідним наказом
від 02.08.2012 № 882 персональну відповідальність за використання у навчально-виховному процесі програм, навчальної літератури лише з відповідним грифом МОН покладено на керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Категорія: Новини | Переглядів: 977 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license