Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Вітаємо
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [55]Новини [832]
Гордість міста [260]Вітаємо [128]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [121]
Державна атестація навчальних закладів [16]

1 2 3 4 »

ВІТАЄМО

Шатню Наталю Олексіївну,

завідуючу дошкільного навчального закладу №141,

Наконечну Раїсу Петрівну,

вихователя дошкільного навчального закладу №141

та Волкову Тетяну Іванівну,

працівника дошкільного навчального закладу №141,

яких нагороджено Грамотою Верховної Ради України
"За заслуги перед українським народом"!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької
військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

І місце – загальноосвітня школа №31

ІІ місце – загальноосвітня школа №20

ІІІ місце – загальноосвітня школа №33

Детальніше про участь учнів у змаганнях


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців міської весняної легкоатлетичної естафети,
присвяченої 72 річниці перемоги у Другій світовій війні:

І місце - команда ЗОШ №39,

ІІ місце - команда гімназії №4,

ІІІ місце - команда ЗОШ №54!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців обласних змагань з футболу "Шкіряний м'яч"!

І місце - команди ЗОШ №40, 60

ІІ місце - команда ЗОШ №57,

ІІІ місце - команда ЗОШ №3


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Богуна Петра Михайловича,

директора Миколаївської спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу,

з присвоєнням почесного звання "Заслужений працівник освіти України"!

(Указ Президента України №10/2017 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України")


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Деркач Г.І., начальника управління освіти Миколаївської міської ради,

Тарасову О.В., директора науково-методичного центру,

Могильникову А.Д., директора спеціального навчально-виховного комплексу для дітей зі зниженим зором, 

Панасенко В.С., завідувачку дошкільного навчального закладу №1 «Північне сяйво»,

Дмитрієву В.П., завідувачку дошкільного навчального закладу №106 «Вишенька»,

Матіюка М.Г., директора загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича,

Богуна П.М., директора спеціалізованої школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу,

Піляєву А.І., директора загальноосвітньої школи №25,

Матвєєву Г.Д., директора Академії дитячої творчості,

Приходченко О.В., директора Клубу юних моряків з флотилією,

яких нагороджено почесною відзнакою "За здобутки в галузі освіти і науки" за підсумками Міжнародного форуму «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку»!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з Днем працівників дошкільної освіти.
Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість,  в житті - достаток і удача.
Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

З повагою
начальник управління                                Ганна Іллівна Деркач


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

нашу колегу,

Захар Ольгу Германівну,

методиста Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,
учителя Миколаївської загальноосвітньої школи №19,

з отриманням наукового ступеню - кандидата педагогічних наук!

Бажаємо здоров'я, успіхів, наснаги, творчих злетів


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 76 «Про затвердження складу фахових журі третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016», від 11.03.2016 № 246 «Про проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016» з 14 по 22 квітня 2016 року у м. Чернігові пройшов третій (заключний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016» у номінації «Історія».

Злагоджена робота команди членів фахового журі, відповідальність, зацікавленість в успішному проведенні конкурсу створили доброзичливу атмосферу змагань, комфортні умови для виявлення учасниками конкурсу педагогічної майстерності, сприяли згуртуванню кращих учителів історії.

Прошу висловити подяку за ефективну роботу в складі фахового журі, високий професіоналізм, об’єктивну та якісну оцінку педагогічної майстерності конкурсантів учителю історії Миколаївської спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Євтушенко Людмилі Едуардівні.

Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю з виявлення та підтримки творчих учителів історії.

З повагою,
заступник Міністра                                           П. К. Хобзей


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

Голові Миколаївської міської ради
Сєнкевичу О. Ф.

Шановний Олександре Федоровичу!

Щиро вдячні Вам за підтримку найпрестижнішого серед державних освітянських заходів – конкурсу «Учитель року - 2015», сприяння виявленню творчо працюючих учителів загальноосвітніх навчальних закладів міста Миколаєва, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризацію педагогічних здобутків.

Просимо висловити подяку начальнику управління Миколаївської міської ради Деркач Г. І., директору науково-методичного центру Тарасовій О. В., методистам науково-методичного центру: із англійської мови – Дьяур І. В., із історії – Майбороді Л. М., із математики – Манзарук С. М., які за період нашої спільної роботи в підготовці педагогів до участі в конкурсних випробуваннях проявили себе високопрофесійними, надійними та відповідальними партнерами.

Окрема подяка директорам загальноосвітніх навчальних закладів міста Миколаєва: спеціалізованої школи № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Богуну П. М.; гімназії №4 Тубальцевій Т. О., загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича Матіюку М. Г. за підтримку та методичну допомогу переможцям ІІ (обласного), учасникам і дипломантам ІІІ (заключного) турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінаціях: «Англійська мова», «Історія», «Математика», які виявили високий рівень фахової майстерності і гідно представили Миколаївщину на третьому (заключному) турі конкурсу.

Зичимо Вам і Вашому колективу добробуту, злагоди, творчої наснаги для досягнення всіх поставлених цілей, успіхів у роботі та сил на все нові й нові звершення!

Висловлюємо надію на подальшу співпрацю щодо виявлення та підтримки творчих і талановитих педагогів.
З повагою,
директор МОІППО                                                            В. І. Шуляр


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців  міського етапу  XXII Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних!

I місце – ЗОШ №60

II місце – СШ №22

III місце - ЗОШ №16, 43


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

18.04.2016

Керівникам навчальних закладів, педагогам, учням, батькам, методистам

Членами фахових журі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016" проведено інтерв’ю з учасниками, а також конкурсні випробування «Майстер-клас» та «Тестування з фахової майстерності»..

Серед тих, хто успішно пройшов відбірковий етап та візьме участь у фінальному етапі третього (заключного) туру конкурсу миколаївські педагоги:

Аркуша Катерина Володимирівна, вчитель історії гімназії № 4 та

Барикіна Марина Юріївна, учитель англійської мови спеціалізованої школи №22.

Вітаємо колег! Бажаємо їм успіху та перемоги!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Інформатика
8 клас

І місце - Літвак Максим Сергійович (муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки)

ІІ місце - Мойсол Андрій Олексійович (муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки)

ІІІ місце - Гордуз Олександр Сергійович (учень 7-го класу, муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки)

9 клас

І місце - Резніченко Сергій Олександрович (класичний ліцей)

ІІ місце – Беркунський Олександр Євгенович (морський ліцей ім. професора
А. Александрова)

ІІІ місце - Сорочан Артем Валерійович (ЗОШ №19)

10 клас

І місце - Єрмолаєв Олександр Андрійович (муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки)

ІІ місце – Серіков Олег Сергійович (муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки)

                    Раєвський Олександр Олександрович (СШ №22)

ІІІ місце - Роговцов Юрій Олександрович (муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки)

11 клас

І місце - Мудрієвський Петро Олегович (муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки)

ІІ місце – Шарабай Сергій Олександрович (муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки)

ІІІ місце - Данилов Кирило Миколайович (СШ №22)

Зарубіжна література
9 клас

ІІІ місце - Фарафонова Аліна, СШ №22

Мартинова Марія, ЗОШ № 54

10 клас

І місце - Городнічева Юлія,  гімназія № 41

ІІ місце - Волкова Вікторія, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса

ІІІ місце - Домбровська Яна, юридичний ліцей

11 клас

ІІ місце - Кудряшова Вікторія, ЗОШ № 1

ІІІ місце - Бабій Анна, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса 


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців XV молодіжних спортивних ігор
з волейболу серед профтехучилищ!

Серед юнаків:
І місце - ВПУ №21
ІІ місце - ПТУ №25
ІІІ місце - ПТУ №31

Серед дівчат:
І місце - Ліцей технологій та дизайну

ІІ місце - Ліцей будівництва й сфери послуг

ІІІ місце - ВПУ №21


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,
присвяченого Шевченківським дням

Номінація «Література»

Левченко Вероніка, Плєвако Єлизавета, гімназія №2

Туз Катерина, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса

Номінація «Історія України і державотворення»

Моісеєнко Катерина,  ЗОШ №34 .

Дегтяр Вікторія,  ЗОШ №53 .

Дякуємо учителям, які підготували переможців

Маєнко Л. І., учитель української мови і літератури гімназії №2 .

Полудіна Н. В., учитель української мови і літератури Першої української гімназії імені Миколи Аркаса .

Марковська Н. М., учитель історії ЗОШ №34 .

Данилова К. М., учитель історії ЗОШ №53 


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Біологія
8 клас

І місце - Васильєва Валерія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки
ІІ місце - Білецький Дмитро, ЗОШ №19
ІІІ місце - Щербина Олександра, гімназія №41
Захарченко Вікторія, Першої української гімназія ім. М. Аркаса

9 клас

І місце - Бавикіна Вікторія, гімназія №41
ІІІ місце - Довженко Олександра, ЗОШ №15
Діденко Олена, гімназія №4

10 клас

ІІ місце - Сотникова Анна, ЗОШ №19
Заїка Святослав, економічного ліцей №2
ІІІ місце - Кумпан Карина, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

11 клас

І місце - Малюшевська Анастасія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки
ІІІ місце - Бенько Владислав, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки
Компанієць Данило, економічного ліцей №2
Шилівська Маргарита, СШ №22
Руденко Інна, гімназія №2

Трудове навчання
І місце

Трушина Тетяна, ЗОШ №56
Бродзинська Олена, гімназія №41
Трофименко Дмитро, ЗОШ №42

ІІ місце

Калугіна Катерина, ЗОШ №56
Козаченко Анастасія, ЗОШ №53
Гіржева Єлизавета, гімназія №41
Афанасієва Анастасія, ЗОШ №57 ім. Т.Г. Шевченка
Караян Армен, ЗОШ №3
Чупринов Максим, ЗОШ №11

ІІІ місце

Борченко Катерина, ЗОШ №57 ім. Т.Г. Шевченка
Задоян Марина, ЗОШ №46
Цимбалюк Вікторія, ЗОШ №48
Редюк Олена, ЗОШ №48
Чернов Дмитро, ЗОШ №51 

Російська мова та література
9 клас

І місце - Мельник Анна, ЗОШ №19
ІІ місце - Родічева Дарина, ЗОШ №15
ІІ місце - Коваленко Ганна, ЗОШ №19
ІІІ місце - Будняк Анастасія, ЗОШ №18

10 клас

ІІ місце -  Бондар Анна, ЗОШ №35
ІІІ місце - Калабуха Марія, ЗОШ №19

11 клас

ІІ місце - Бейгул Ірина, ЗОШ №45
ІІІ місце - Ковальова Олександра, ЗОШ №19

Інформаційні технології
9 клас

І місце - Попова Владислава, гімназія №41

10 клас

І місце - Козирєв Олександр, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
ІІ місце - Гресс Анастасія, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
Ахметчин Денис, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
ІІІ місце - Лисохмар Сергій, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки

11 клас

І місце - Мудрієвський Петр, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
ІІ місце - Соболь Зоряна, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
Волков Андрій, гімназія №41
Грохольська Анастасія, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
Шарабай Сергій, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
ІІІ місце - Григорьєв Нікіта, муніципальний колегіум імені В.Д.Чайки
Данилов Кирило, СШ  №22

Зобов Герман, гімназія №2


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Хімія

8 клас

І місце - Колосюк Андрій, гімназія №41
ІІ місце - Перстеньков Володимир, гімназія №2

9 клас

І місце - Бавикіна Вікторія, гімназія №41 
ІІ місце - Ткаленко Владислав, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки 
ІІІ місце - Полуектова Марина, гімназія №3
Снісаренко Марія, гімназія №2

10 клас

І місце - Попов Юрій, ЗОШ №51
ІІ місце - Мірошніченко Лада, СШ №22
ІІІ місце - Недбайло Сергій, ЗОШ №19

11 клас

І місце - Малюшевська Анастасія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки
ІІ місце - Тімохін Олексій, ЗОШ №57 ім. Т. Г. Шевченко
ІІІ місце - Малюженко Владислав, СШ №22
Іванов Ігор, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки

Правознавство

9 клас

І місце - Сушко Юліана, юридичний ліцей
ІІ місце - Щабельська Поліна, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
Білоконь Єгор, ЗОШ №20
Шалений Андрій, гімназія №2

10 клас

І місце - Квасниця Ольга, ЗОШ №20
ІІ місце - Тараненко Яна, ЗОШ №3
Горковенко Валерія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса

11 клас

І місце - Константиновський Сергій, юридичний ліцей
Скочинська Христина , ЗОШ № 1
ІІ місце - Дороневич Катерина, юридичний ліцей
ІІІ місце - Авраменко Аліна, юридичний ліцей


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців і лауреата ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016"!

Номінація "Математика"
І місцеСіренко Олена Анатоліївна, ЗОШ №1 імені Олега Ольжича

Номінація "Історія"
І місце - Аркуша Катерина Володимирівна, гімназія № 4

Номінація "Англійська мова"
І місце - Барикіна Марина Юріївна, СШ №22

Номінація "Захист Вітчизни".
ІІІ місце - Гуссіді Сергій Миколайович, ЗОШ №6

Детальніше


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможці міського громадського  огляду-конкурсу стану охорони праці
в навчальних закладах міста!

- Серед шкіл:

І місце: ЗОШ № 42 

ІІ місце: ЗОШ № 45, 23, ВСШ № 1, МЗВШ 

ІІІ місце: ЗОШ № 17, 29, 21, ВСШ № 5 

-Серед дошкільних навчальних закладів:

І місце: ДНЗ №106 )

ІІмісце: ДНЗ № 130, 101, 67, 148, 77, 69 , 74, НВК «Чайка»

ІІІ місце:ДНЗ № 134, 138, 147 

-Серед позашкільних навчальних закладів:

І місце: Палац творчості учнів, Клуб юних моряків з флотилією 

ІІ місце: Дитячий центр позашкільної роботи Корабельного району Будинок творчості дітей та юнацтва Ленінського району, міська станція юних натуралістів 

ІІІ місце: Заводський будинок творчості, міська станція юних техніків


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Герасименко Світлану Володимирівну,
вчителя української мови та літератури ЗОШ №28,

яка стала переможцем міського конкурсу
"Нове ім'я - 2015"
!

ВІТАЄМО
фіналістів конкурсу, яких визнано кращими в номінаціях:

«Едельвейс» (творчість та оригінальність) - Герасименко Світлана Володимирівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ №28;

«Білий лелека» (любов до дітей і вміння вести за собою) - Власенко Ганна Олегівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ №35;

«Золоте яблуко» (інновації в навчанні) - Дзюндзя Наталія Сергіївна, вчитель англійської мови Миколаївської гімназії №4;

«Червоні вітрила» (віра, надія, покликання) - Мельничук Ольга Сергіївна, вчитель зарубіжної літератури Миколаївського економічного ліцею №1;

«Кришталева куля» (філософське мислення) - Гладун Віталій Вікторович, вчитель історії ЗОШ №60.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

За високий рівень організації та проведення ЗНО-2015, вагомий особистий внесок у справу впровадження зовнішнього незалежного оцінювання Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти висловлює подяку:

Ковальчук Н.М., методисту НМЦ
Ільїну О.В., директору загальноосвітньої школи №19
Бакаляр О.В.,  директору загальноосвітньої школи №20
Липуновій Т.Б.,  директору загальноосвітньої школи №40
Масюті Є.І.,  директору загальноосвітньої школи №51
Сергієнко О.В.,  директору загальноосвітньої школи №52
Мазур О.М.,  директору загальноосвітньої школи №56

Дячук В. І., директору  загальноосвітньої школи №50
Богуну П. М., директору спеціалізованої школи №22
Зінченко Д. Є., директору загальноосвітньої школи №3
Федоренку В. О., директору гімназії №2
Тубальцевій Т. О., в.о. директора гімназії №4

Лист ОЦОЯО від 28.09.2015 №08/01-1226 (зі змінами та доповненнями)


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

03.09.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам

Приємно відзначити, що програма курсу за вибором для 10-11 класів "Латинська мова", підготовлена Разумовою Х.Р., учителем Першої української гімназії ім. Миколи Аркаса, отримала схвалення відповідної науково-методичної ради МОНУ для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Вітаємо колектив гімназії! Дякуємо керівнику закладу за створення дієвої системи підвищення професійної компетентності вчителів. 


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

команду Юних інспекторів руху спеціалізованої школи №22,
яка посіла ІІІ місце в обласному етапі ХХХІХ Всеукраїнського зльоту шкільних загонів
юних інспекторів руху!

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців обласного етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» на протипожежну та техногенну тематику!

Номінація «Краща казка» у віковій категорії  6-10 років - Бабенко Юлія, ЗОШ №21  

Номінація «Краще оповідання» у віковій категорії 15-18 років - Кудряшова Вікторіяучениця ЗОШ №1 ім.О.Ольжича 


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

команду Миколаївської загальноосвітньої школи №60,

яка стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Медвєдєву С.В., завідуючу ДНЗ №83
Матвєєву Г.Д., директора Академії дитячої творчості,
Кулішенка П.В., в.о. директора муніципального академічного коледжу,
Нестерцева Ю.П., учителя фізичної культури Академії дитячої творчості,

які нагороджені Почесною відзнакою І ступеня "Волонтерський рух"

Благодійного громадського проекту "Волонтерський рух "Милосордя" за суттєвий внесок у розвиток волонтерського руху та активну громадянську позицію!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Сливінську Тетяну Олександрівну,
методиста Миколаївського науково-методичного центру,

яка посіла ІІ місце в І (обласного) туру IV Всеукраїнського методичного турніру
"Моє покликання - методист"!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

15.04.2015

Керівникам навчальних закладів, педагогам, методистам, учням, батькам

Завершився відбірковий (заочний) етап третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015». На цьому етапі члени фахових журі протягом березня  знайомились та оцінювали блоги, створені учасниками конкурсу, майстер-класи, які проводилися з учасниками другого туру, а також відбулись конкурсні випробування «Тестування з фахової майстерності», яке проходили в системі обробки тестів «Знайка».

За підсумками оцінювання участь у фінальному етапі третього (заключного) туру Конкурсу братимуть

Новицька Ганна Володимирівна, вчитель української мови та літератури Миколаївського економічного ліцею №2  та 

Дубінка Людмила Петрівна, вчитель правознавства Миколаївської загальноосвітньої школи №57 ім. Т.Г. Шевченка.

Вітаємо наших колег! Бажаємо їм здоровя, наснаги, успіху та перемоги!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців районних етапів Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

Корабельний район

I місце – ЗОШ №54
II місце – ЗОШ №43 ім. К.Ф. Ольшанського
III місце- ЗОШ №48

Заводський район

I місце – СШ №22
II місце – ЗОШ №31
III місце - гімназія №4


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»!

Номінація «Керівник гуртка вокального та музичного мистецтв»

I місце - Близниченко Інна Володимирівна, керівник «Зразкового художнього колективу» Палацу творчості учнів
II місце - Шевченко Антоніна Михайлівна, керівник «Зразкового художнього колективу» Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району
III місце - Ланкова Олена Сергіївна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району

Номінація «Керівник гуртка хореографічного мистецтва»

II місце - Білявська Інна Анатоліївна, керівник гуртка Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району
III місце - Драган Анастасія Олександрівна, керівник гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району

Дякуємо керівникам зазначених закладів за створення дієвої системи підвищення професійної компетентності педагогів.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців районного етапу ХХІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Ленінського району м. Миколаєва!

І місце – ЗОШ №45
ІІ місце – ЗОШ №28
ІІІ місце – гімназія №41


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців районного етапу
XXI Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних Центрального району м. Миколаєва

I місце – ЗОШ №60
II місце – ЗОШ №7, 51, 61
III місце – гімназія №2, ЗОШ №12, муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців гри-квесту, що проходила в рамках "Відповідальність починається з мене"!

І місце — ЗОШ №33
ІІ місце — ЗОШ №54
ІІІ місце — гімназія №3.

Дякуємо керівникам і педагогам за створення дієвої системи виховання в учнів навичок безпечної поведінки та здорового способу життя.
Детальніше


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного етапу) Всеукраїнської учнівської олімпіади
Російська мова та література

9 клас
ІІ місце - Матвєєва Дар’я, ЗОШ №43
ІІІ місце - Дєєва Владислава, ЗОШ №48
                    Мельникова Катерина, ЗОШ №18
                    Бондар Анна, ЗОШ №35 міської ради
10 клас
І місце - Бейгул Ірина, ЗОШ №45
ІІ місце - Возниця Анастасія, ЗОШ №42
                  Прилука Анна, ЗОШ №15
ІІІ місце - Ковальова Олександра, ЗОШ №19
11 клас
ІІІ місце - Гасанова Лілія, ЗОШ №19
                   Головіна Лейла, ЗОШ №42

Правознавство

11 клас
І місце - Бойко Аліна, юридичний ліцей
                 Скалій Анастасія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Горохова Тамара, ЗОШ №20
                   Д`якова  Ксенія, морський ліцей ім. проф. М. Александрова
                   Скочинська Христина, ЗОШ №51

Інформаційні технології

10 клас
І місце - Соболь Зоряна, учень 10 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
                 Волков Андрій, учень 10 класу гімназії №41
ІІ місце - Мудрієвський Петро, учень 10 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
                  Козирев Олександр, учень 9 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
                 Данилов Кирило, учень 10 класу СШ №22
ІІІ місце - Гресс Анастасія, учень 9 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
                   Серіков Олег, учень 9 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
11 клас
І місце - Корсун Олексій, учень 11 класу ЗОШ №51
ІІ місце - Мирошніченко Єгор, учень 11 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
ІІІ місце - Федоров Олександр, учень 11 класу муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
                    Гореславець Владислав, учень 11 класу гімназії №41


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Екологія

11 клас
І місце - Блащук Дар’я, СШ №22
ІІ місце - Бенюх Андрій, СШ №22
ІІІ місце - Коноваленко Максим, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
                    Борисенко Анастасія, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
                    Царлова Карина, гімназія №2

Українська мова та література

8 клас
І місце – Оніщук Катерина, СШ №22
ІІ місце – Форись Ілля, Перша  українська гімназія  імені Миколи Аркаса
                    Василішина Надія, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
ІІІ місце – Гіржева Єлизавета, гімназія №41
9 клас
І місце –  Мачула Ангеліка, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІ місце –  Олійник Богдана, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
ІІІ місце – Дерун Віталія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
                     Галанчук Юлія, муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки
10 клас
І місце – Асєєва Тетяна, гімназія №2
ІІ місце – Агеєнко Валерія, гімназія №2
                   Карпенко Ангеліна, СШ №22
                   Бойченко Дар’я, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
11 клас
І місце – Бойченко Анастасія, гімназія №41
ІІ місце – Юрик Яна, ЗОШ №24
ІІІ місце – Кастандова Ілона, ЗОШ №46


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Астрономія

10 клас
ІІ місце - Осанадзе Олександр, морський ліцей ім. проф.. Александрова
11 клас
І місце - Поворознюк Олексій, морський ліцей ім. проф.. Александрова.
ІІ місце - Головіна Лейла, ЗОШ №42
                   Голеншин Євген, морський ліцей ім. проф.. Александрова.
ІІІ місце - Нагуманов Андрій, ЗОШ №19.

Хімія

8 клас
І місце - Ткаленко Владислав, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
ІІ місце  - Овод Анна, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
                    Бавикіна Вікторія, гімназія №41
ІІІ місце - Моспан Юлія, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
9 клас
ІІІ місце - Ворошилов Даніїл, гімназія №41
                      Суворов Іван, ЗОШ №51
                      Попов Юрій, ЗОШ №51
                      Сусуйкіна Дар’я, гімназія №4
10 клас
І місце - Малюженко Владислав, СШ №22
             Тімохін Олексій, ЗОШ №57
ІІІ місце - Ніколенко Кристина, ЗОШ №51,
11 клас
І місце - Скоробагатський Дмитро, ЗОШ №51,
ІІІ місце - Фарбітник Інна, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
                     Чехович Анастасія, морський ліцей  ім. проф. Александрова
                     Токаренко Тетяна, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки

Економіки

10 клас
І місце - Багрінцев Ігор, економічний ліцей №2
ІІ місце - Яковенко Тетяна, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
ІІІ місце - Яковенко Наталія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
                      Калініченко Катерина, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
11 клас
І місце - Рубан Олександр, економічний ліцей №2.

Історія

8 клас
І місце - Новіков Ігор,  гімназія № 2
ІІ місце - Шилюк Анна, юридичний ліцей
ІІ місце - Мельник Ганна,  ЗОШ №19
ІІІ місце - Сушко Юліана, юридичний ліцей
ІІІ місце - Будняк Анастасія,  ЗОШ №18
9 клас
І місце - Савченко Тетяна, ЗОШ №11
І місце - Куделя Володимир, СШ №22
ІІ місце - Домбровська Яна, юридичний ліцей
ІІ місце - Пархомов Владислав, юридичний ліцей
ІІ місце - Цецульніков Єгор, муніципальний колегіум ім.. В.Д.Чайки
10 клас
ІІ місце - Рузанова Валерія, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Овчаренко Даніела, «Академія дитячої творчості»
ІІІ місце - Міщук Олег, СШ №22
11 клас
І місце - Касьяновський Іван, СШ №22
ІІ місце - Шевчук Анастасія, муніципальний колегіум ім. В.Д.Чайки
ІІ місце - Антонов Микита, ЗОШ №20
ІІІ місце - Пасечник Володимир, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце - Омельчук Євген, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
Англійська мова
9 клас
І місце
Гриженку Ілля, гімназія  № 2
Заїка Святослав, ліцей № 2
ІІ місце
Архірєєва Дар’я, гімназія № 2
Галанчук Юлія,, муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки
Якубова Вероніка, гімназія  №4
Пономаренко Анастасія, гімназія №3
ІІІ місце
Каганова Анастасія, ЗОШ №22
10 клас
І місце
Божкова Марія, гімназія  №41
ІІІ місце
Колбешкін Павло, ЗОШ №3
Бородін Андрій, гімназія №2
11 клас
І місце
Барибіна Валерія, ЗОШ №22
ІІ місце
Тачмамедов Тувак, ЗОШ №22
Архіпова Наталя, ПУГ
ІІІ місце
Харламенко Аріна, ЗОШ №22
Французька мова
9 клас
І місце
Туз Катерина,Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІ місце
Мачула Ангеліна,Перша українська гімназія ім. М. Аркаса
ІІІ місце
Сидорчук Анастасія, ЗОШ №22
10 клас
І місце
Антонова Анна, гімназія №2
ІІ місце
Вареник Анна, гімназія №2
ІІІ місце
Асєєва Тетяна, гімназія №2
11 клас
І місце
Задорожна Альона, гімназія №2
ІІ місце
Каратай Таміслава, гімназія №2
Німецька мова
9 клас

І місце
Кривоус Катерина, Академія дитячої творчості.
ІІ місце
Зенков Пилип, СШ № 22
ІІІ місце
Юрченко Ірина, гімназія № 4.
10 клас
І місце
Дячук Валерія, ЗОШ №1 ім. О. Ольжича.
ІІ місце
Монахов Станіслав, гімназія №2.
Агеєнко Валерія, гімназія № 2.
Яновська Катерина, гімназія №2
ІІІ місце
Солнцева Наталія, гімназія № 41.
Єремчук Дарія, ЗОШ №1 ім. О. Ольжича.
11 клас
І місце
Шагієва Ксенія, гімназія №2.
ІІ місце
Ярова Мар’яна, гімназія №2.
Ткач Андрій, гімназія №2.
ІІІ місце

Симоненко Артем, ЗОШ №1 ім. О. Ольжича 
Нікуліна Анастасія, гімназія №2.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
8 клас
І місце

Василишина Надія, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки .
ІІ місце
Калінін Дмитро, морський ліцей ім. проф. М. Александрова .
Похилько Валерія, ЗОШ №42 .
Ткаленко Владислав, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки .
9 клас
І місце

Роговцов Юрій, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки .
ІІ місце
Глухий Олександр, Перша українська гімназія ім. М.Аркаса .
Мілєва Анна, Перша українська гімназія ім. М.Аркаса .
10 клас
І місце

Кобелєв Ілля, морського ліцею ім. проф. М. Александрова .
ІІ місце
Пернатій Ольга, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки .
ІІІ місце
Кузнєцов Георгій, морський ліцей ім. проф. М. Александрова .
Федосов Андрій, морський ліцей ім. проф. М. Александрова .
Овчар Антон, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки .
11 клас
ІІ місце

Садурський Артем, морський ліцей ім. проф. М. Александрова .
Качанов Володимир, морський ліцей ім. проф. М. Александрова .
ІІІ місце
Головіна Лейла, ЗОШ  №42 .
Станкевич Андрій, муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

первинну профспілкову організацію муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки (голова профкому Заінчковська Л.В.).,

переможця обласного огляду – конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2014 році, яка нагороджена дипломом департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації та обкому профспілки,  цінним подарунком - ноутбуком

та первинну профспілкову організацію загальноосвітньої школи №46 (голова профкому Сачук Г.В.),

переможця  обласного конкурсу на кращий відеоролик «Наша профспілка», яка нагороджена дипломом департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації та обкому профспілки,  профспілковою премією!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

 ВІТАЄМО
переможця конкурсу "Нове ім'я - 2014"

Бєлєнкіну Людмилу Юріївну,
учителя інформатики загальноосвітньої школи №28!

За результатами конкурсу журі визначило переможців у номінаціях:

«Сяючі смарагди» (логіка і науковість) - Вілкул Тетяна Миколаївна, вчитель математики морського ліцею ім. проф. Александрова;

«Золоте яблуко» (інновації в навчанні) - Явкіна Оксана Василівна, вчитель фізики та астрономії загальноосвітньої школи №25;

«Едельвейс» (творчість і оригінальність) - Бєлєнкіна Людмила Юріївна, вчитель інформатики загальноосвітньої школи №28;

«Червоні вітрила» (віра, надія, покликання) - Гарей Денис Олегович, учитель хімії економічного ліцею №1; 

«Чарівна перлинка» (методичні знахідки) - Тарасенко Тетяна Михайлівна, вчитель біології загальноосвітньої школи №30.

Вітаємо наших колег! Дякуємо керівникам зазначених навчальних закладів за створення дієвої системи підтримки й мотивації молодих педагогів, підвищення професійної компетентності вчителів.

Детальніше


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |



Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017