Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Вітаємо
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [57]Новини [861]
Гордість міста [263]Вітаємо [131]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [121]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 3 4 »
ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури!
8 клас
ІІ місце – Бойченко Дарина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІ місце – Асєєва Тетяна, учениця  гімназії №2 
ІІІ місце – Дяківа Орина, учениця  муніципального колегіуму
9 клас
І місце – Бойченко Анастасія, учениця  гімназії № 41
ІІІ місце – Шевчук Анастасія, учениця муніципального колегіуму
ІІІ місце –  Царлова Карина, учениця  гімназії № 2
ІІІ місце – Юрик Яна, учениця  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24
ІІІ місце – Овчар Катерина, учениця  ЗОШ І -ІІІ ступенів  № 60
10 клас
І місце – Мельник Вероніка, учениця  гімназії №2
ІІ місце – Майстренко Анна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса 
ІІ місце – Краснікова Олена, учениця  муніципального колегіуму
ІІ місце – Коваленко Анастасія, учениця  морського ліцею
ІІІ місце –Лисенко Ольга, учениця економічного ліцею №1
ІІІ місце – Коваль Олександра, учениця   муніципального колегіуму
11 клас
ІІ місце – Слободенюк Юлія, учениця Першої  української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІ місце – Бернадська Юлія, учениця  морського  ліцею
ІІІ місце – Березка Любов, учениця Першої української гімназії  імені Миколи Аркаса
ІІІ місце – Савчук Анна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІІ місце – Хмелик Олена, учениця  муніципального колегіуму
ІІІ місце - Галико Катерина, учениця  муніципального колегіуму
ІІІ місце – Гагаркіна Євгенія, учениця гімназії № 2

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури
І місце
Фролов Василь Васильович, учень муніципального колегіуму;
Саваріна Тетяна Олександрівна, учениця економічного ліцею № 2.
ІІ місце
Ганусовська Вікторія Василівна, учениця муніципального колегіуму;
Пономаренко Олег Олегович, учень ЗОШ № 20;

Лонська Яна Олегівна, учениця ЗОШ № 20
ІІІ місце
Федоров Сергій Олександрович, учень ЗОШ № 19;
Гулевич Олена Вадимівна, учениця ЗОШ №11

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури!
8 клас
І місце – Бейгул Ірина, учениця ЗОШ №45
ІІ місце – Мартинюк Вікторія, учениця ЗОШ №42
9 клас
І місце – Орлова Надія, учениця ЗОШ № 45
ІІІ місце – Головіна Лейла, учениця ЗОШ №42
ІІІ місце – Шелудько Анастасія, учениця ЗОШ №19
10 клас
І місце – Сивко Остап, учень ЗОШ №42
ІІ місце – Осипова Олена, учениця ЗОШ № 35
ІІІ місце – Іпатенко Ярослав, учень гімназії №2
ІІІ місце – Алваджи Ірена, учениця економічного ліцею №2
ІІІ місце – Погорєлов Олександр, учень ЗОШ №19
11 клас
І місце – Кварацхелія Георгій, учень ЗОШ №18
ІІ місце – Тетеріна Ганна, учениця ЗОШ №19
ІІІ місце – Колоколова Дарина, учениця економічного ліцею №2

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!
8 клас
І місце - Федорович Руслан, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІ місце - Пернатій Ольга, учениця муніципального колегіуму;
9 клас
І місце - Садурський Артем, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІІ місце -
Павленко Анастасія, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса;
Качанов Володимир, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
Фарбітник Інна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса;
Боровик Богдан, учень морського ліцею імені професора М. Александрова
10 клас
І місце - Кішкар Андрій, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІ місце - Книш Владислав, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІІ місце -
Скуржанський Олександр, учень муніципального колегіуму;
Шиян Надія, учениця муніципального колегіуму;
Кікін Владислав, учень муніципального колегіуму
Новіков Дмитро, учень ЗОШ № 42;
 11 клас
І місце - Шевченко Владислав, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІ місце - Фрондзей Дар’я, учениця морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІІ місце -
Буйбарова Марина, учениця морського ліцею імені професора М. Александрова;
Кочин Олександр
, учень муніципального колегіуму;
Ковальський Ярослав, учень муніципального колегіуму.

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!
8 клас
ІІ місце - Шилівська Маргарита Валеріївна, ЗОШ  № 22,
ІІ місце - Ляшенко Катерина Вікторівна, економічний ліцей № 2,
ІІІ місце - Кобелєв Ілля Михайлович, морській ліцей ім. професора М.Александрова,
ІІІ місце - Постарніченко Наталія Сергіївна, ЗОШ  № 15
9 клас
ІІ місце - Котков Дмитро Валерійович, гімназія № 2,
ІІІ місце - Олімпієва Олена Костянтинівна, ЗОШ  № 11,
10 клас
І місце - Олефір Сергій Сергійович, муніципальний колегіум,
ІІ місце - Плющик Надія Віталіївна, гімназія № 41,
ІІІ місце - Макарцева Юлія Ігорівна, муніципальний колегіум,
ІІІ місце - Бельков Валентин Васильович, муніципальний колегіум
11 клас
І місце - Пернатій Андрій Юрійович, гімназія № 41,
ІІ місце - Бучковський Владислав Русланович, гімназія № 2,
ІІ місце - Кондратюк Валерія Олегівна, муніципальний колегіум ,
ІІІ місце - Зима Маргарита Ігорівна, муніципальний колегіум

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології!

І місце:

Голобродська Маргарита, учениця гімназії № 2

ІІІ  місце:

Олійник Ростислав, учень гімназії № 2

Березко Любов, учениця Першої української гімназії

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов!

Англійська мова
9 клас
І місце - Барибіна Валерія, СЗОШ № 22,
ІІ місце - Архіпова Наталя, Перша українська гімназія,
ІІ місце - Русяновська Юлія,  гімназія № 41
ІІ місце - Луценко Оксана, СЗОШ № 22
10 клас
ІІ місце - Гарбуз Анастасія, СЗОШ № 22
ІІ місце - Терентьєв Євген, СЗОШ № 22
ІІ місце - Сербіна Тетяна, ЗОШ № 35
ІІІ місце - Осіпова Олена, ЗОШ № 35
ІІІ місце - Мороз Маргарита, СЗОШ № 22
11 клас
І місце - Мар’ян Єлизавета, муніципальний колегіум,
ІІ місце - Кльопа Владислав, економічний ліцей № 1,
ІІ місце - Голобородська Маргарита, гімназія № 2,
ІІ місце - Палаш Олег, гімназія № 41
Німецька мова
9 клас
І місце - Дячук Валерія, ЗОШ №1
І місце - Волошина Ганна, гімназія №41
ІІ місце - Ткач Андрій, гімназія №2
ІІ місце - Нікуліна Анастасія, гімназія №2
ІІІ місце - Стус Ірина, ЗОШ №1
10 клас
І місце - Пшенічна Анастасія,   гімназія №2
ІІ місце - Чепеленко Катерина, гімназія №41
ІІІ місце - Писаний Костянтин, СЗОШ №22
ІІІ місце - Степанова Марія, гімназія №2
11 клас
І місце - Гвозденко Наталія, гімназія №41
ІІ місце - Чернова Владислава, гімназія №2
ІІ місце - Пернатій Андрій, гімназія №41
ІІІ місце - Самсонова Анастасія, СЗОШ №22
Французька мова
9 клас
І місце - Каракай Тамара, гімназія № 2,
ІІ місце - Задорожна Олена, гімназія № 2
ІІІ місце - Півень Орина, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса
10 клас
І місце - Мельник Вероніка, гімназія № 2,
ІІ місце - Реутенко Анастасія, гімназія № 2,
ІІІ місце - Краснощок Алла, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса,
ІІІ місце - Середа Олена, гімназія № 2
11 клас
І місце - Гагаркіна Євгенія,  гімназія № 2,
ІІ місце - Форошевська Юлія, гімназія № 2,
ІІІ місце - Медвєдєв Микола,  гімназія № 2
Іспанська мова
9 клас
ІІ місце - Малюшевська Анастасія, муніципальний колегіум

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!
І  місце
Єрмолаєв Олександр, учень 7 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Роговцев Юрій, учень 6 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Савчук Олексій, учень 8 класу Миколаївського економічного ліцею № 2;
Пернатій Ольга, учениця 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Федоров Олександр, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Книш Владислав,  учень 10 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора Александрова;
Мельніков Віктор,  учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Ковальський Ярослав, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Крисинський Олександр, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
ІІ місце
Кагугін Максим, учень 7 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Костиря Михайло, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Датченко Максим, учень 10 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора Александрова
Бернацька Юлія, учениця 11 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора Александрова;
Волошин Олександр, учень 11 класу Миколаївського Миколаївського муніципального колегіуму;
Шевченко Владислав, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора Миколи Александрова;
ІІІ місце
Кікін Владислав, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Нечитайло Світлана, учениця 10 класу Миколаївського економічного ліцею № 2
 

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців і лауреатів заочного обласного конкурсу на кращий конспект уроку з полікультурної освіти вчителів історії, правознавства та етики
загальноосвітніх навчальних закладів!

I місце - Геллер Тетяна Володимирівна, учитель історії Першої української гімназії ім. М. Аркаса, учитель-методист;

лауреати конкурси:

Данилова Катерина Михайлівна, учитель історії ЗОШ №53, старший учитель;

Моторкіна Ольга Миколаївна, учитель історії ЗОШ №28, учитель-методист;

Яновська Оксана Юріївна, учитель історії ЗОШ №24, старший учитель.

Наказ управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.01.2013 №36


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможця заочного обласного конкурсу творчих проектів «Старовинні назви етнічних поселень на території Миколаївської області»!

ІІ місце - Хижняк  Дар'я, учениця 7-А «Академії дитячої творчості».


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців II (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади
з
математики!
                 I місце
Некипелова Валерія, учениця 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Дудник Ярослав, учень 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Бенюх Владислав, учень 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Волянський Юліан, учень 7 класу Миколаївської гімназія
№ 4;
Мудрієвський Петро, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Федоров Олександр, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Мельніков Віктор, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Нечитайло Світлана, учениця Миколаївського економічного ліцею № 2;
II місце
Раєвський Олександр, учень 7 класу Миколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 22;
Крицька Дар'я, учениця 7 класу Миколаївської загальноосвітньої школи ;
Майорова Анастасія, учениця 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Мойсол Андрій, учень 5 класу Миколаївського муніципального коленіуму;
Літвак Максим, учень 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Куцева Вероніка, учениця 6 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Кузьменко Олександр, учень 6 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Сусуйкіна Дар'я, учениця 7 класу Миколаївської гімназії № 4;
Савчук Сергій, учень 8 класу Миколаївського економічного ліцею № 2;
Скуржанський Олександр, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
                                                                                                    ІІІ місце
Недбайло Сергій, учень 7 класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 19;
Середа Артем, учень 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Лизунов Георгій, учень 5 класу Миколаївського муніципального, колегіуму;
Кагукін Максим, учень 6 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Седнєва Людмила, учениця 7 класу Миколаївської гімназії № 41;
Корнієцька Марія, учениця 9 класу Миколаївської гімназії № 4;
Лисенко Ольга, учениця 10 класу Миколаївського економічного ліцею № 1

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців II (обласного)туру Всеукраїнського конкурсу
«Класний керівник року»:

Худу Є. П., класного керівника Миколаївського муніципального колегіуму (І місце),

Литовченко О. М., класного керівника Миколаївської гімназії № 3 (ІІ місце)!

Бажаємо переможцям успіхів і перемоги у заключному турі конкурсу!

Наказ управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 25.12.2012 №925


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців обласного етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
5 клас
І місце - Майорова Анастасія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
ІІ місце - Іюньська Поліна, учениця Миколаївської ЗОШ № 24
ІІІ місце -Бабич Вероніка, учениця Миколаївської ЗОШ № 19
6 клас
І місце - Оніщук Катерина, учениця Миколаївської СЗОШ № 22
ІІІ місце - Чайка Ольга, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
7 клас
І місце - Дерун Віталія, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса
8 клас
ІІІ місце - Музикус Лія, учениця Миколаївської гімназії № 2
Морозова Анастасія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
 9 клас
ІІ місце - Царлова Карина, учениця Миколаївської гімназії № 2
ІІІ місце - Анищенко Олена, учениця Миколаївської гімназії № 4
Катандова Ілона, учениця Миколаївської ЗОШ № 46
Любчик Анастасія, учениця Миколаївської ЗОШ № 57
10 клас
ІІ місце - Краснікова Олена, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
11 клас
 ІІ місце - Кірєєва Світлана, учениця Миколаївського ліцею «Педагог»
 ІІІ місце - Нестеренко Євгенія, учениця Миколаївської гімназії № 2
Івакіна Юлія, учениця Миколаївської  № 52

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців фіналу першості міста Миколаєва
зі стрільби з пневматичної гвинтівки!
І місце - команда ЗОШ №57
ІІ місце - команда ЗОШ №44
ІІІ місце - команда ЗОШ №19.
Участь у заході взяли переможці районних змагань: команди ЗОШ №11, 15, 19, 33, 34, 42, 44, 51, 57, муніципального колегіуму, гімназій №3, 4.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможця обласного конкурсу "Енергія - 2012"

Шевченка Владислава,

учня 11 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора Александрова!

Бажаємо подальших творчих злетів, успіхів у всіх починаннях!
Дякуємо адміністрації закладу за створення ефективної системи підтримки і розвитку обдарованих учнів.

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців міського етапу Всеукраїнського зльоту юних інспекторів дорожнього руху!

І місце - СЗОШ №22
ІІ місце - ЗОШ №3, 56, муніципальний колегіум
ІІІ місце - ЗОШ №42, 43, гімназія №4.
На обласному етапі наше місто буде представляти команда Миколаївської спеціалізованої школи №22

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців XV Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й.Ядренка!
ІІ місце - команда «Флібустьєри» Миколаївського морського ліцею ім. проф. М.Александрова (керівники: Піскунова Н.Ю., Сорочан О.О.)
ІІІ місце - команда «Тривед» Миколаївського муніципального колегіуму (керівники: Крисинська І.А., Майборода В.А.).
Бажаємо переможцям впевненості, наполегливості, подальших успіхів та злетів.
Дякуємо керівникам зазначених закладів за створення дієвої системи виявлення, підтримки й розвитку обдарованих учнів, підвищення професійної компетентності педагогічних працівників.

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців Відкритого конкурсу учнівських творчих робіт "Золота Сова - 2012"!
Номінація "Творча робота, наукові відкриття, ноу-хау"
Курчева Людмила, ЗОШ №24 ("Лазерні технології в біоенергетиці")
Селезньов Іван, СЗОШ №22 ("Ультразвуковий прилад орієнтації в просторі для людей з порушеннями зору")
Номінація "Науковий пошук, наукові дослідження"
Ніколайчук Євгенія, ЗОШ №61 ("Виникнення і розвиток Миколаївського кораблебудівного заводу 61 Комунара")
Гринько Анна, ЗОШ №53 ("Шкідливі звички підлітків. Тютюнопаління")
Номінація "Бліц-олімпіада"
Качалов Антон, ЗОШ №61
Миколаївський політехнічний інститут та Миколаївський політехнічний коледж запрошують учнів загальноосвітніх закладів до участі в Відкритому конкурсі учнівських робіт «Золота Сова - 2013».

Детальніше:


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців II (обласного) етапу заочного обласного конкурсу на кращий соціально-педагогічний проект «Шкільне подвір'я», присвяченого 75-річчю утворення Миколаївської області

Миколаївську спеціалізовану загальноосвітню школу №22

(керівник: Богун Петро Михайлович)!

Журі конкурсу відмічає змістовність і оригінальність проектів, які надані
Миколаївським муніципальним колегіумом,
Миколаївською загальноосвітньою школою №17,
Миколаївською загальноосвітньою школою № 19.

Детальніше:


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
фіналістів міського конкурсу "Нове ім'я - 2012"!

Номінація "Білий лелека" (віра в дітей та уміння вести за собою) - Борсукевич Юлія Вікторівна, вчитель музичного мистецтва гімназії №4.

Номінація "Золоте яблуко" (інновації у навчанні) - Коваленко Ольга Володимирівна, вчитель початкових класів ЗОШ №65.

Номінація "Червоні вітрила" (віра, надія, покликання) - Авраменко Юлія Вадимівна, вчитель фізичної культури ЗОШ №53.

Номінація "Чарівна перлина" (методичні знахідки) - Леонов Микола Володимирович, учитель трудового навчання ЗОШ №54.

Номінація "Едельвейс" (творчість і оригінальність) - Кондрацька Ірина Волоимирівна, вчитель трудового навчання ЗОШ №28.

Бажаємо молодим колегам наснаги, натхнення, успіху в фіналі, який відбудеться 28 листопада о 14 годині в Палаці творчості учнів!
Дякуємо керівникам зазначених закладів за створення дієвої системи пітримки, розвитку професійної майстерності молодих учителів.



Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
призерів обласного турніру юних правознавців!

ІІ місце – Миколаївський юридичний ліцей 

ІІІ місце – Миколаївська гімназія № 3

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців районних фестивалів юних інспекторів руху!
Центральний район:
І місце - загальноосвітня школа №3,
                   муніципальний колегіум
ІІ місце - загальноосвітня школа №12
                     гімназія №41 (Ленінський район)
                    загальноосвітня школа №53
ІІІ місце - гімназія №2
                      
загальноосвітня школа №7
                      
загальноосвітня школа №№61
Ленінський район:
І місце -
загальноосвітня школа №42
                  
загальноосвітня школа №56
ІІ місце
- загальноосвітня школа №28
               загальноосвітня школа №№50,
                   
загальноосвітня школа №20
ІІІ місце -
загальноосвітня школа №11
                     
загальноосвітня школа №46
                     
Академія дитячої творчості
                  

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців районних фестивалів юних інспекторів руху!
Корабельний район
І місце - загальноосвітня школа №43
ІІ місце - загальноосвітня школа №29
                     економічний ліцей №1
ІІІ місце - загальноосвітня школа №54
                       загальноосвітня школа №47
Заводський район
І місце - спеціалізована загальноосвітня школа №22
                   гімназія №4
ІІ місце - загальноосвітня школа №34
                     загальноосвітня школа №4
                     загальноосвітня школа №18
ІІІ місце - загальноосвітня школа №17
                       загальноосвітня школа №23
                       загальноосвітня школа № 25


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Богуна Петра Михайловича,

директора Миколаївської спеціалізованої школи №22,

з нагородженням нагрудним знаком "За заслуги перед містом"!
Бажаємо здоров'я, щастя, подальших успіхів і злетів!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців обласного заочного конкурсу анімаційних фільмів!

Номінація "Краща Flash-анімація":
І місце - Шостак Юлия,  Главнева Любовь, Щебетюк Валентин, учні ЗОШ №19
ІІ місце - Кардупель Владислав, учень економічного ліцею №2
Номінація "Краща 3D-анімація":
І місце - Ганганова Вероніка, учениця муніципального колегіуму.

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

11.06.2012
З 03.06 по 09.06.2012 у с. Біла Криниця Березнігуватого району відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця".
Миколаїв у цих змаганнях гідно представили команди ЗОШ №31, 33, 46, 51, які стали переможцями І (міського) етапу.
За підсумками змагань місця розподілилися таким чином:
ІІ місце - команда Миколаївської ЗОШ №51,
ІІІ місце - команда Миколаївської ЗОШ №31,
IV місце - команда Миколаївської ЗОШ №33,
IX місце - команда Миколаївської ЗОШ №46.
Вітаємо учасників команд! Дякуємо керівникам навчальних закладів, учителям фізичної культури та викладачам предмету "Захист Вітчизни" за належну увагу щодо патріотичного виховання учнівської молоді.

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців конкурсу «Створення єдиного інформаційного освітнього простору на базі інноваційного проекту «Щоденник.ua»!
І місце - Миколаївська загальноосвітня школа №3,
ІІ місце - Перша українська гімназія імені М. Аркаса,
ІІІ місце - Миколаївська загальноосвітня школа №34.
Саме педагоги цих освітніх установ найактивніше заповнювали сторінки своїх навчальних закладів, надавали доступ до освітньої мережі учням та батькам, налагоджували зв’язки між усіма учасниками навчального процесу.
Бажаємо переможцям наснаги, подальших успіхів та творчих злетів!
Дякуємо керівникам зазначених закладів за належну увагу щодо впровадження в освітній процес інформаційно-комп'ютерних технологій.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців конкурсів, присвячених Всесвітньому дню здоров'я!
Конкурс відеофільмів за темою «Учні, вчителі, батьки – за здоровий спосіб життя»:
І місце - Миколаївська загальноосвітня школа №3.
Конкурс малюнків на асфальті «Ми за життя!»:
команди Миколаївських ЗОШ № 12, 35, 64.

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців обласного етапу Всеукраїнського зльоту юних інспекторів руху!
І місце - команда Миколаївської ЗОШ №60,
ІІІ місце - команда Миколаївської СЗОШ №22

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

переможців змагань на Кубок губернатора з баскетболу!

І місце - команда Миколаївської загальноосвітньої школи №20,

ІІ місце - команда Миколаївської гімназії №4


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

Ліпатнікову Світлану Володимирівну,

заступника директора з НВР СЗОШ №22 та

Горобця Сергія Анатолійовича,

інспектора управління освіти Миколаївської міської ради,
які нагороджені грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації та обкому профспілки працівників совіти і науки України за активну роботу щодо створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці!

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

команду Миколаївської загальноосвітньої школи №51
«Убойная сила»,

яка отримала диплом переможця турніру «Ерудити професій»

у номінації «Професійна обізнаність»!

Фінальні змагання розважально-пізнавального заходу «Ерудити професій» відбулися 24 квітня 2012 року в Палаці творчості учнів.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
команду ДЮП

Миколаївської загальноосвітньої школи №45

з перемогою в обласному етапі
ХVІІІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних!
Бажаємо успіху в виступі на фінальному етапі!


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО

команду Миколаївської загальноосвітньої школи №10,

яка посіла ІІ місце у полуфіналі ІІ етапу Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО – 2012
(за рейтингом - 4)!

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
переможців міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
«Молодь обирає здоров`я»:
І місце - ЗОШ №60  «КОМП»;
ІІ місце – ЗОШ №19  «Здорова молодь»;
ІІІ місце – ЗОШ №48 «Молодь за майбутнє».
Бажаємо переможцям успіху в обласному етапі конкурсу, який відбудеться 29.04.2012!

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
Миколаївську загальноосвітню школу №53
з перемогою в обласному етапі змагань серед шкільних команд КВН – Юних інспекторів руху!
Бажаємо подальших успіхів, перемоги у Всеукраїнських змаганнях!

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
адміністрації і педагогічні колективи
Миколаївської загальноосвітньої школи №10,
Миколаївської загальноосвітньої школи №17,
Миколаївської гімназії №41
,

які нагороджені грамотами управління юстиції за високий рівень організації правової освіти та правовиховної роботи.
Протягом року управлінням юстиції здійснюються планові перевірки навчальних закладів міста, які мають на меті установлення фактичного стану справ щодо виконання нормативно-правових актів у галузі правової освіти населення. За результатами перевірок досвід роботи ЗОШ №10, 17, гімназії №41 визнано найкращим й узагальнено. 

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
команду Миколаївської загальноосвітньої школи №42
з перемогою у міських змаганнях «Нумо, хлопці!»,
присвячених визволенню м. Миколаєва від німецько-фашистських загарбників!
У фінальному етапі змагань взяли участь переможці районних етапів: ЗОШ №51, ЗОШ №31, ЗОШ №42, ЗОШ №44.
ІІ місце посіла команда ЗОШ №31, дебют якої став приємною несподіванкою для всіх присутніх; ІІІ місце - ЗОШ №44.


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
педагогічні й учнівські колективи
Миколаївської загальноосвітньої школи №19,
що ввійшла до 10 найактивніших користувачів порталу "Щоденник.ua"
(5 місце в рейтингу),
Миколаївської загальноосвітньої школи №3 і
Миколаївського морського ліцею
ім. проф. Александрова,

які впевнено тримають позиції у рейтингу найкращих
(6 і 7 місце відповідно)!

Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |

ВІТАЄМО
педагогічні й учнівські колективи
Миколаївського морського ліцею імені професора Алексанрова та
Миколаївської загальноосвітньої школи №3,
які за підсумками лютого-березня визначені серед 10 найактивніших шкіл України
на порталі "Щоденник.ua" (5 і 6 місце в рейтингу відповідно)


Категория: Вітаємо | Добавил: Управління_освіти |



Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання
































































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017