Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 8
Гостей: 7
Користувачів: 1
svetik1


Головна » Вітаємо
Фестивалі, конференції, семінари, виставки [61]Новини [962]
Гордість міста [267]Вітаємо [150]
Конкурси для учнів [166]Конкурси фахової майстерності [122]
Державна атестація навчальних закладів [16]

« 1 2 3 4 »
ВІТАЄМО
фіналістів міського конкурсу "Нове ім'я - 2013"!

У номінації «Білий лелека» (віра в дітей, вміння вести за собою) - Аліна Кафтан, практичний психолог ДНЗ №66.

У номінації «Сяючі смарагди» (логіка та науковість) – Наталія Кругляк, заступник директора з виховної роботи ЗОШ №40.

У номінації «Чарівна перлина» (методичні знахідки) – Маргарита Бондаренко, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №1.

У номінації «Червоні вітрила» (віра, надія, покликання) - Юлія Хавтура, практичний психолог ЗОШ №34.

Дякуємо керівникам зазначених навчальних закладів за створення умов для підвищення професійної компетентності педагогів.

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

Олійник Тетяну,

ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи №26

яка посіла І місце в обласній олімпіаді з ОБЖ!

Дякуємо адміністрації закладу, вчителю біології та основ здоровя Мельниченко Г.А. за підтримку та розвиток талановитих та обдарованих учнів


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців міського етапу XXXVIII зльоту юних інспекторів руху!

І місце - команда ЗОШ №60

ІІ місце - команди ЗОШ №31, 56,  СЗОШ №22, муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки

ІІІ місце - команди ЗОШ №42, 43, 54


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців ІІ обласного (заочного) етапу фестивалю «Творче впровадження спадщини В. О. Сухомлинського в сучасну педагогічну практику»!

Номінація «Школа культури здоров’я в спадщині В. О. Сухомлинського»

 І місце -Гонтарук Наталя Володимирівна, учитель початкових класів Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської рад.
 ІІ місце -Венгер Алла Олексіївна, учитель початкових класів Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 44 Миколаївської міської ради

Номінація «Духовно-моральне виховання особистості в контексті ідей В. О. Сухомлинського»

 ІІ місце - Орленко Лариса Станіславівна, учитель української мови і літератури Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської ради

Номінація «В. О. Сухомлинський про розвиток творчої особистості вихованців»

 І місце -Губанова Тетяна Олександрівна, учитель початкових класів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

Номінація «Робота з батьками в спадщині В. О. Сухомлинського»

І місце -Шаповалова Олена Миколаївна, вчитель російської мови Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15 Миколаївської міської ради
                Боднарчук Наталя Вікторівна, учитель географії Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 15 Миколаївської міської ради

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможців обласного турніру юних економістів

Миколаївську гімназію №4  та муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки!

Дякуємо керівникам зазначених закладів для створення ефективної системи підтримки та розвитку талановитих й обдарованих учнів.


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

Бережного  Сергія  Васильовича,

директора Першої української гімназії імені Миколи Аркаса,

з нагородженням нагрудним знаком "За заслуги перед містом"!
Бажаємо здоров'я, щастя, подальших успіхів і злетів!

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
призера обласних змагань юних інспекторів руху

команду Миколаївської спеціалізованої школи №22,

що посіла ІІ місце!

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами
«Педагогічний досвід освітян регіону»!
Номінація «Інноваційні технологи в навчально-виховному процесі»:
І місце - Грицюк Лариса Анатоліївна, учитель історії та правознавства, учитель-методист, директор Миколаївської загальноосвітньої школи №29;
ІІІ місце - Шевчук Антоніна Іванівна, учитель російської мови та світової літератури Миколаївської загальноосвітньої школи №48

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО

переможця обласного етапу Всеукраїнського фестивалю
дружин юних пожежних -

команду Миколаївської загальноосвітньої школи №60!

Бажаємо успіху та перемоги у фінальному етапі!

Див. додатково наказ управління освіти Миколаївської міської ради від 20.05.2013 №253 "Про підсумки проведення І, ІІ та ІІІ етапів фестивалю Дружин юних пожежних у 2013 році"


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців конкурсу соціальних проектів програми «Територія РУСАЛу - 2013»

колектив Миколаївської загальноосвітньої школи №29,

який отримав сертифікат на 10000 гривень для реалізації проекту «Велостоянка»!

Детальніше в розділі "Сьогодення Миколаївської освіти"


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

27.04.2013
Керівникам навчальних закладів, вчителям, учням, батькам
З 23 по 26 квітня відбувся І тур І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця».
Переможцями стали:
Центральний район: І місце – ЗОШ №51;
                                    ІІ місце – гімназія №2;
                                    ІІІ місце – Миколаївський муніципальний колегіум.
 Заводський район:    І місце – ЗОШ №31;
                                    ІІ місце – ЗОШ №34;
                                    ІІІ місце – економічний ліцей №2.
 Ленінський район:    І місце – ЗОШ №20;
                                    ІІ місце – ЗОШ  №56;
                                    ІІІ місце – ЗОШ  №46.
 Корабельний район: І місце – ЗОШ №44;
                                    ІІ місце – ЗОШ №40;
                                                    ІІІ місце – ЗОШ №33

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців обласного етапу КВК "Юні інспектори руху"

команду Миколаївської загальноосвітньої школи №53!

Бажаємо їм успіхів і перемоги в фіналі!
Дякуємо керівнику і педагогічному колективу за створення дієвої системи підтримки й розвитку талановитих і обдарованих учнів.


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

Шановний Олексію Олексійовичу!

На знак поваги й вдячності прийміть вітання з нагоди ювілею!

Ми цінуємо Ваші мудрі поради й діяльність, якою твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

Висловлюємо щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро й щедрість душі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, домашнього затишку, творчих  успіхів та невичерпної наснаги!

 

Начальник управління               Ганна Іллівна Деркач
Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій!
І місце
Бессонов Богдан Олександрович, учень 11 класу ЗОШ № 19,
Гриб Олександр Іванович, учень 10 класу муніципального колегіуму
Бенюх Єгор Ігорович, учень 11 класу гімназії №2
Круковський Ярослав Олександрович,учень 10 класу гімназії №2
Єрмолаєв Олександр Андрійович, учень 7 класу муніципального колегіуму
ІІ місце
Щебетюк Валентин Олегович, учень 11 класу ЗОШ №19
Брильов Ростислав Олександрович, учень 10 класу гімназії №2
Мірошніченко Єгор Максимович, учень 9 класу муніципального колегіуму
Остремський Владислав Вікторович, учень 10 класу ЗОШ №1
Базилевський Сергій Вікторович, учень 10 класу муніципального колегіуму
Бондін Владислав Олегович, учень 9 класу гімназії №41
ІІІ місце
Шевченко Дмитро Вікторович, учень 11 класу муніципального колегіуму
Крамаренко Олексій Сергійович, учень 8 класу ЗОШ №19

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії!
10 клас
ІІ місце - Кішкар Андрій, учень 10 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
ІІІ місце - Михалевич Олександр, учень 10 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
11 клас
ІІ місце
Коник Володимир, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
Дробіна Олег, учень 11 класу муніципального колегіуму
ІІІ місце
Хоміцевич Микита, учень 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
Дубова Марина, учениця 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
Фрондзей Дар’я, учениця 11 класу морського ліцею імені професора М. Александрова
Блінніков Сергій, учень 11 класу гімназії № 2

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки!
9 клас
І місце - Каменєва Юлія Максимівна, учениця муніципального колегіуму
ІІ місце - Павленко Микола Вадимович, учень муніципального колегіуму  
10 клас
І місце - Журавська Софія Олексіївна, учениця муніципального колегіуму
ІІ місце - Семененко Ганна Миколаївна, учениця муніципального колегіуму
ІІІ місце -
Петровська Юлія Олександрівнаучениця муніципального колегіуму
Михайлова Ольга Володимирівна, учениця муніципального колегіуму
Ключенко Павло Васильович, учень економічного ліцею № 2
11 клас
І місце - Галико Катерина Сергіївнаучениця муніципального колегіуму
ІІ місце -
Потапенко Максим Володимирович, учень економічного ліцею № 2
Срібранець Михайло Сергійович, учень морського ліцею ім. професора М. Александрова
ІІІ місце - Гавриш Денис Сергійович, учень ЗОШ № 19

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури!
9 клас
І місце - Бойченко Анастасія, гімназія № 41,
І місце - Романчук Наталія, ЗОШ № 57,
ІІ місце - Корнієцька Марія, гімназія № 4,
ІІ місце - Янко Карина, Перша українська гімназія імені М. Аркаса,
10 клас
І місце - Плющик Надія, гімназія № 41,
ІІ місце - Васильянц Олександра, муніципальний колегіум,
ІІ місце - Шевченко Марина, Перша українська гімназія імені М. Аркаса,
ІІ місце - Матвієнко Катерина, ЗОШ № 20,
ІІІ місце - Ткаченко Анастасія, гімназія № 3,
ІІІ місце - Середа Олена, гімназія № 2,
11 клас
І місце - Саєнко Валерія, муніципальний колегіум,
ІІ місце - Мороз Луїза, ЗОШ №22,
ІІІ місце - Литовщикова Наталія, ЗОШ №22,
ІІІ місце - Пройденко Інна, гімназія № 41

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання!
І місце
Трушина Тетяна Костянтинівна, учениця 8-го класу ЗОШ № 56;
Біленко Дар’я Сергіївна, учениця 10-го класу ЗОШ № 53;
Ткаченко Дар’я Олексіївна, учениця 11-го класу гімназії № 4;
Яников Євген Олександрович, учень 9-го класу ЗОШ № 42;
Косолапкін Павло Ігорович, учень 11-го класу ЗОШ № 42;
ІІ місце
Трушина Олена Костянтинівна, учениця 7-го класу ЗОШ № 56;
Гринь Тетяна Юріївна, учениця 9-го класу гімназії № 41;
Козлов Максим Олегович, учень 9-го класу ЗОШ № 11;
ІІІ місце
Присажнюк Олена Сергіївна, учениця 9-го класу ЗОШ № 48;
Задорожна Єлизавета Олегівна, учениця 9-го класу гімназії № 41;
Костіков Владисла Олександрович, учень 11-го класу ЗОШ № 19.

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
учасників відбіркового етапу ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року – 2013», які пройшли в очний етап!

Гетманцев Василь Сергійовичучитель інформатики муніципального колегіуму

Колечко Ніна Костянтинівна, учитель фізики, директор ЗОШ №18

Козка Тетяна Валентинівна, учитель музики Першої української гімназії імені Миколи Аркаса

Ірклій Олена Юріївна, учитель російської мови гімназії № 2

Бажаємо колегам успіхів та перемоги в очному етапі конкурсу!

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури!
8 клас
ІІ місце – Бойченко Дарина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІ місце – Асєєва Тетяна, учениця  гімназії №2 
ІІІ місце – Дяківа Орина, учениця  муніципального колегіуму
9 клас
І місце – Бойченко Анастасія, учениця  гімназії № 41
ІІІ місце – Шевчук Анастасія, учениця муніципального колегіуму
ІІІ місце –  Царлова Карина, учениця  гімназії № 2
ІІІ місце – Юрик Яна, учениця  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24
ІІІ місце – Овчар Катерина, учениця  ЗОШ І -ІІІ ступенів  № 60
10 клас
І місце – Мельник Вероніка, учениця  гімназії №2
ІІ місце – Майстренко Анна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса 
ІІ місце – Краснікова Олена, учениця  муніципального колегіуму
ІІ місце – Коваленко Анастасія, учениця  морського ліцею
ІІІ місце –Лисенко Ольга, учениця економічного ліцею №1
ІІІ місце – Коваль Олександра, учениця   муніципального колегіуму
11 клас
ІІ місце – Слободенюк Юлія, учениця Першої  української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІ місце – Бернадська Юлія, учениця  морського  ліцею
ІІІ місце – Березка Любов, учениця Першої української гімназії  імені Миколи Аркаса
ІІІ місце – Савчук Анна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса
ІІІ місце – Хмелик Олена, учениця  муніципального колегіуму
ІІІ місце - Галико Катерина, учениця  муніципального колегіуму
ІІІ місце – Гагаркіна Євгенія, учениця гімназії № 2

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури
І місце
Фролов Василь Васильович, учень муніципального колегіуму;
Саваріна Тетяна Олександрівна, учениця економічного ліцею № 2.
ІІ місце
Ганусовська Вікторія Василівна, учениця муніципального колегіуму;
Пономаренко Олег Олегович, учень ЗОШ № 20;

Лонська Яна Олегівна, учениця ЗОШ № 20
ІІІ місце
Федоров Сергій Олександрович, учень ЗОШ № 19;
Гулевич Олена Вадимівна, учениця ЗОШ №11

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури!
8 клас
І місце – Бейгул Ірина, учениця ЗОШ №45
ІІ місце – Мартинюк Вікторія, учениця ЗОШ №42
9 клас
І місце – Орлова Надія, учениця ЗОШ № 45
ІІІ місце – Головіна Лейла, учениця ЗОШ №42
ІІІ місце – Шелудько Анастасія, учениця ЗОШ №19
10 клас
І місце – Сивко Остап, учень ЗОШ №42
ІІ місце – Осипова Олена, учениця ЗОШ № 35
ІІІ місце – Іпатенко Ярослав, учень гімназії №2
ІІІ місце – Алваджи Ірена, учениця економічного ліцею №2
ІІІ місце – Погорєлов Олександр, учень ЗОШ №19
11 клас
І місце – Кварацхелія Георгій, учень ЗОШ №18
ІІ місце – Тетеріна Ганна, учениця ЗОШ №19
ІІІ місце – Колоколова Дарина, учениця економічного ліцею №2

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!
8 клас
І місце - Федорович Руслан, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІ місце - Пернатій Ольга, учениця муніципального колегіуму;
9 клас
І місце - Садурський Артем, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІІ місце -
Павленко Анастасія, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса;
Качанов Володимир, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
Фарбітник Інна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса;
Боровик Богдан, учень морського ліцею імені професора М. Александрова
10 клас
І місце - Кішкар Андрій, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІ місце - Книш Владислав, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІІ місце -
Скуржанський Олександр, учень муніципального колегіуму;
Шиян Надія, учениця муніципального колегіуму;
Кікін Владислав, учень муніципального колегіуму
Новіков Дмитро, учень ЗОШ № 42;
 11 клас
І місце - Шевченко Владислав, учень морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІ місце - Фрондзей Дар’я, учениця морського ліцею імені професора М. Александрова;
ІІІ місце -
Буйбарова Марина, учениця морського ліцею імені професора М. Александрова;
Кочин Олександр
, учень муніципального колегіуму;
Ковальський Ярослав, учень муніципального колегіуму.

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!
8 клас
ІІ місце - Шилівська Маргарита Валеріївна, ЗОШ  № 22,
ІІ місце - Ляшенко Катерина Вікторівна, економічний ліцей № 2,
ІІІ місце - Кобелєв Ілля Михайлович, морській ліцей ім. професора М.Александрова,
ІІІ місце - Постарніченко Наталія Сергіївна, ЗОШ  № 15
9 клас
ІІ місце - Котков Дмитро Валерійович, гімназія № 2,
ІІІ місце - Олімпієва Олена Костянтинівна, ЗОШ  № 11,
10 клас
І місце - Олефір Сергій Сергійович, муніципальний колегіум,
ІІ місце - Плющик Надія Віталіївна, гімназія № 41,
ІІІ місце - Макарцева Юлія Ігорівна, муніципальний колегіум,
ІІІ місце - Бельков Валентин Васильович, муніципальний колегіум
11 клас
І місце - Пернатій Андрій Юрійович, гімназія № 41,
ІІ місце - Бучковський Владислав Русланович, гімназія № 2,
ІІ місце - Кондратюк Валерія Олегівна, муніципальний колегіум ,
ІІІ місце - Зима Маргарита Ігорівна, муніципальний колегіум

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології!

І місце:

Голобродська Маргарита, учениця гімназії № 2

ІІІ  місце:

Олійник Ростислав, учень гімназії № 2

Березко Любов, учениця Першої української гімназії

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов!

Англійська мова
9 клас
І місце - Барибіна Валерія, СЗОШ № 22,
ІІ місце - Архіпова Наталя, Перша українська гімназія,
ІІ місце - Русяновська Юлія,  гімназія № 41
ІІ місце - Луценко Оксана, СЗОШ № 22
10 клас
ІІ місце - Гарбуз Анастасія, СЗОШ № 22
ІІ місце - Терентьєв Євген, СЗОШ № 22
ІІ місце - Сербіна Тетяна, ЗОШ № 35
ІІІ місце - Осіпова Олена, ЗОШ № 35
ІІІ місце - Мороз Маргарита, СЗОШ № 22
11 клас
І місце - Мар’ян Єлизавета, муніципальний колегіум,
ІІ місце - Кльопа Владислав, економічний ліцей № 1,
ІІ місце - Голобородська Маргарита, гімназія № 2,
ІІ місце - Палаш Олег, гімназія № 41
Німецька мова
9 клас
І місце - Дячук Валерія, ЗОШ №1
І місце - Волошина Ганна, гімназія №41
ІІ місце - Ткач Андрій, гімназія №2
ІІ місце - Нікуліна Анастасія, гімназія №2
ІІІ місце - Стус Ірина, ЗОШ №1
10 клас
І місце - Пшенічна Анастасія,   гімназія №2
ІІ місце - Чепеленко Катерина, гімназія №41
ІІІ місце - Писаний Костянтин, СЗОШ №22
ІІІ місце - Степанова Марія, гімназія №2
11 клас
І місце - Гвозденко Наталія, гімназія №41
ІІ місце - Чернова Владислава, гімназія №2
ІІ місце - Пернатій Андрій, гімназія №41
ІІІ місце - Самсонова Анастасія, СЗОШ №22
Французька мова
9 клас
І місце - Каракай Тамара, гімназія № 2,
ІІ місце - Задорожна Олена, гімназія № 2
ІІІ місце - Півень Орина, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса
10 клас
І місце - Мельник Вероніка, гімназія № 2,
ІІ місце - Реутенко Анастасія, гімназія № 2,
ІІІ місце - Краснощок Алла, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса,
ІІІ місце - Середа Олена, гімназія № 2
11 клас
І місце - Гагаркіна Євгенія,  гімназія № 2,
ІІ місце - Форошевська Юлія, гімназія № 2,
ІІІ місце - Медвєдєв Микола,  гімназія № 2
Іспанська мова
9 клас
ІІ місце - Малюшевська Анастасія, муніципальний колегіум

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!
І  місце
Єрмолаєв Олександр, учень 7 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Роговцев Юрій, учень 6 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Савчук Олексій, учень 8 класу Миколаївського економічного ліцею № 2;
Пернатій Ольга, учениця 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Федоров Олександр, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Книш Владислав,  учень 10 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора Александрова;
Мельніков Віктор,  учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Ковальський Ярослав, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Крисинський Олександр, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
ІІ місце
Кагугін Максим, учень 7 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Костиря Михайло, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Датченко Максим, учень 10 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора Александрова
Бернацька Юлія, учениця 11 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора Александрова;
Волошин Олександр, учень 11 класу Миколаївського Миколаївського муніципального колегіуму;
Шевченко Владислав, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора Миколи Александрова;
ІІІ місце
Кікін Владислав, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Нечитайло Світлана, учениця 10 класу Миколаївського економічного ліцею № 2
 

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців і лауреатів заочного обласного конкурсу на кращий конспект уроку з полікультурної освіти вчителів історії, правознавства та етики
загальноосвітніх навчальних закладів!

I місце - Геллер Тетяна Володимирівна, учитель історії Першої української гімназії ім. М. Аркаса, учитель-методист;

лауреати конкурси:

Данилова Катерина Михайлівна, учитель історії ЗОШ №53, старший учитель;

Моторкіна Ольга Миколаївна, учитель історії ЗОШ №28, учитель-методист;

Яновська Оксана Юріївна, учитель історії ЗОШ №24, старший учитель.

Наказ управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.01.2013 №36


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможця заочного обласного конкурсу творчих проектів «Старовинні назви етнічних поселень на території Миколаївської області»!

ІІ місце - Хижняк  Дар'я, учениця 7-А «Академії дитячої творчості».


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців II (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади
з
математики!
                 I місце
Некипелова Валерія, учениця 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Дудник Ярослав, учень 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Бенюх Владислав, учень 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Волянський Юліан, учень 7 класу Миколаївської гімназія
№ 4;
Мудрієвський Петро, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Федоров Олександр, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Мельніков Віктор, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Нечитайло Світлана, учениця Миколаївського економічного ліцею № 2;
II місце
Раєвський Олександр, учень 7 класу Миколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 22;
Крицька Дар'я, учениця 7 класу Миколаївської загальноосвітньої школи ;
Майорова Анастасія, учениця 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Мойсол Андрій, учень 5 класу Миколаївського муніципального коленіуму;
Літвак Максим, учень 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Куцева Вероніка, учениця 6 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Кузьменко Олександр, учень 6 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Сусуйкіна Дар'я, учениця 7 класу Миколаївської гімназії № 4;
Савчук Сергій, учень 8 класу Миколаївського економічного ліцею № 2;
Скуржанський Олександр, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
                                                                                                    ІІІ місце
Недбайло Сергій, учень 7 класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 19;
Середа Артем, учень 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Лизунов Георгій, учень 5 класу Миколаївського муніципального, колегіуму;
Кагукін Максим, учень 6 класу Миколаївського муніципального колегіуму;
Седнєва Людмила, учениця 7 класу Миколаївської гімназії № 41;
Корнієцька Марія, учениця 9 класу Миколаївської гімназії № 4;
Лисенко Ольга, учениця 10 класу Миколаївського економічного ліцею № 1

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців II (обласного)туру Всеукраїнського конкурсу
«Класний керівник року»:

Худу Є. П., класного керівника Миколаївського муніципального колегіуму (І місце),

Литовченко О. М., класного керівника Миколаївської гімназії № 3 (ІІ місце)!

Бажаємо переможцям успіхів і перемоги у заключному турі конкурсу!

Наказ управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 25.12.2012 №925


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців обласного етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
5 клас
І місце - Майорова Анастасія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
ІІ місце - Іюньська Поліна, учениця Миколаївської ЗОШ № 24
ІІІ місце -Бабич Вероніка, учениця Миколаївської ЗОШ № 19
6 клас
І місце - Оніщук Катерина, учениця Миколаївської СЗОШ № 22
ІІІ місце - Чайка Ольга, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
7 клас
І місце - Дерун Віталія, учениця Першої української гімназії ім. М. Аркаса
8 клас
ІІІ місце - Музикус Лія, учениця Миколаївської гімназії № 2
Морозова Анастасія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
 9 клас
ІІ місце - Царлова Карина, учениця Миколаївської гімназії № 2
ІІІ місце - Анищенко Олена, учениця Миколаївської гімназії № 4
Катандова Ілона, учениця Миколаївської ЗОШ № 46
Любчик Анастасія, учениця Миколаївської ЗОШ № 57
10 клас
ІІ місце - Краснікова Олена, учениця Миколаївського муніципального колегіуму
11 клас
 ІІ місце - Кірєєва Світлана, учениця Миколаївського ліцею «Педагог»
 ІІІ місце - Нестеренко Євгенія, учениця Миколаївської гімназії № 2
Івакіна Юлія, учениця Миколаївської  № 52

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців фіналу першості міста Миколаєва
зі стрільби з пневматичної гвинтівки!
І місце - команда ЗОШ №57
ІІ місце - команда ЗОШ №44
ІІІ місце - команда ЗОШ №19.
Участь у заході взяли переможці районних змагань: команди ЗОШ №11, 15, 19, 33, 34, 42, 44, 51, 57, муніципального колегіуму, гімназій №3, 4.


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможця обласного конкурсу "Енергія - 2012"

Шевченка Владислава,

учня 11 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора Александрова!

Бажаємо подальших творчих злетів, успіхів у всіх починаннях!
Дякуємо адміністрації закладу за створення ефективної системи підтримки і розвитку обдарованих учнів.

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців міського етапу Всеукраїнського зльоту юних інспекторів дорожнього руху!

І місце - СЗОШ №22
ІІ місце - ЗОШ №3, 56, муніципальний колегіум
ІІІ місце - ЗОШ №42, 43, гімназія №4.
На обласному етапі наше місто буде представляти команда Миколаївської спеціалізованої школи №22

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців XV Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й.Ядренка!
ІІ місце - команда «Флібустьєри» Миколаївського морського ліцею ім. проф. М.Александрова (керівники: Піскунова Н.Ю., Сорочан О.О.)
ІІІ місце - команда «Тривед» Миколаївського муніципального колегіуму (керівники: Крисинська І.А., Майборода В.А.).
Бажаємо переможцям впевненості, наполегливості, подальших успіхів та злетів.
Дякуємо керівникам зазначених закладів за створення дієвої системи виявлення, підтримки й розвитку обдарованих учнів, підвищення професійної компетентності педагогічних працівників.

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців Відкритого конкурсу учнівських творчих робіт "Золота Сова - 2012"!
Номінація "Творча робота, наукові відкриття, ноу-хау"
Курчева Людмила, ЗОШ №24 ("Лазерні технології в біоенергетиці")
Селезньов Іван, СЗОШ №22 ("Ультразвуковий прилад орієнтації в просторі для людей з порушеннями зору")
Номінація "Науковий пошук, наукові дослідження"
Ніколайчук Євгенія, ЗОШ №61 ("Виникнення і розвиток Миколаївського кораблебудівного заводу 61 Комунара")
Гринько Анна, ЗОШ №53 ("Шкідливі звички підлітків. Тютюнопаління")
Номінація "Бліц-олімпіада"
Качалов Антон, ЗОШ №61
Миколаївський політехнічний інститут та Миколаївський політехнічний коледж запрошують учнів загальноосвітніх закладів до участі в Відкритому конкурсі учнівських робіт «Золота Сова - 2013».

Детальніше:


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
переможців II (обласного) етапу заочного обласного конкурсу на кращий соціально-педагогічний проект «Шкільне подвір'я», присвяченого 75-річчю утворення Миколаївської області

Миколаївську спеціалізовану загальноосвітню школу №22

(керівник: Богун Петро Михайлович)!

Журі конкурсу відмічає змістовність і оригінальність проектів, які надані
Миколаївським муніципальним колегіумом,
Миколаївською загальноосвітньою школою №17,
Миколаївською загальноосвітньою школою № 19.

Детальніше:


Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
фіналістів міського конкурсу "Нове ім'я - 2012"!

Номінація "Білий лелека" (віра в дітей та уміння вести за собою) - Борсукевич Юлія Вікторівна, вчитель музичного мистецтва гімназії №4.

Номінація "Золоте яблуко" (інновації у навчанні) - Коваленко Ольга Володимирівна, вчитель початкових класів ЗОШ №65.

Номінація "Червоні вітрила" (віра, надія, покликання) - Авраменко Юлія Вадимівна, вчитель фізичної культури ЗОШ №53.

Номінація "Чарівна перлина" (методичні знахідки) - Леонов Микола Володимирович, учитель трудового навчання ЗОШ №54.

Номінація "Едельвейс" (творчість і оригінальність) - Кондрацька Ірина Волоимирівна, вчитель трудового навчання ЗОШ №28.

Бажаємо молодим колегам наснаги, натхнення, успіху в фіналі, який відбудеться 28 листопада о 14 годині в Палаці творчості учнів!
Дякуємо керівникам зазначених закладів за створення дієвої системи пітримки, розвитку професійної майстерності молодих учителів.



Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |

ВІТАЄМО
призерів обласного турніру юних правознавців!

ІІ місце – Миколаївський юридичний ліцей 

ІІІ місце – Миколаївська гімназія № 3

Категория: Вітаємо | Добавил: kolinko |



Ми в соцмережах
       
Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва
Сайти навчальних закладів
Корисні посилання






























































 Профспілка працівників освіти і науки  
Методичний портал

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018