Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2011 » Грудень » 1 » Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу розробок уроків з профілактики жорстокості і насильства в сім’ї
11:27
Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу розробок уроків з профілактики жорстокості і насильства в сім’ї
ВІТАЄМО
переможців Всеукраїнського конкурсу розробок уроків з профілактики жорстокості і насильства в сім’ї
Кулішенка Павла Володимировича, заступника директора з виховної роботи і
Стемковську Яну Євгенівну, практичного психолога МСШ «Академія дитячої творчості»
.
У червні цього року Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні (проект співфінансується Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН і виконується ПРООН) оголошено Всеукраїнський конкурс розробок уроків з профілактики жорстокості і насильства в сім’ї.
На конкурс було надіслано більше сотні розробок зі всіх куточків України. Урок-конференція «Аргументи і факти про жорстокість і насильство», авторами якого є Кулішенко П.В., заступник директора з виховної роботи МСШ «Академія дитячої творчості» та Стемковська Я.Є., психолог МСШ «Академія дитячої творчості», вийшов у фінал конкурсу.
Під час навчальної поїздки до Республіки Польща відбулись зустрічі з урядовими і неурядовими організаціями, в рамках яких пройшло вивчення досвіду польських колег, обмін досвідом у сфері профілактики і боротьби з жорстокістю і насильством за участю дітей.
На другому етапі конкурсу фіналістами конкурсу було представлено і проведено урок для членів журі (експерти з питань подолання жорстокості і насильства, гендерної освіти ООН, викладачі ВНЗ України).
За підсумками конкурсу урок-конференція «Аргументи і факти про жорстокість і насильство» здобув перемогу і відзнаку в номінації "Найкращий виховний захід"Категорія: Гордість міста | Переглядів: 1361 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license