Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2011 » Червень » 21 » Всеукраїнський конкурс "Цікава школа"
20:39
Всеукраїнський конкурс "Цікава школа"
21.06.2011
До уваги керівників, педагогів, учнів
Міністерство освіти,і науки, молоді та спорту спільно з  Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді протягом квітня-грудня 2011 р. проводять Всеукраїнський конкурс «Цікава школа». До участі у конкурсі запрошуються педагоги загальноосвітніх шкіл і позашкільних навчальних закладів та учні 5-12 класів.
Конкурс «Цікава школа» проводиться за номінаціями:
- «Найоригінальніший навчальний заклад» - найкраща розповідь учнів, вихованців та педагогів про нестандартні форми діяльності школи, позашкільного навчального закладу (на конкретних прикладах організації навчально-виховної роботи в цих установах).
- «Нетрадиційний урок» - подаються конспект шкільного уроку та опис досвіду вчителя як свідчення того, що запропонована нетрадиційна форма проведення уроку дійсно підвищує його ефективність.
- «Нетрадиційне заняття гуртка» - подаються конспект заняття керівника гуртка та опис досвіду його роботи як свідчення того, що запропонована нетрадиційна форма проведення заняття дійсно підвищує його ефективність.
Матеріали конкурсу до 15 грудня 2011 р. необхідно надіслати на адресу: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (Всеукраїнський конкурс «Цікава школа»). Телефон для довідок: 0(44) 430-02-60; 430-04-91; e-mail: nenc@ nenc.gov.ua.
Положення про конкурс, форма заявки

Категорія: Конкурси фахової майстерності | Переглядів: 1784 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license