Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » 2011 » Вересень » 4 » Всеукраїнський конкурс "Парк педагогічної майстерності "
20:22
Всеукраїнський конкурс "Парк педагогічної майстерності "
22.07.2011
До уваги керівників, заступників директорів з виховної роботи, вчителів
Шановні колеги! В нашому місті накопичений достатній досвід створення й розвитку виховних систем, ефективність яких підтверджується багатьма показниками. Кожна школа Миколаєва - неповторний виховний простір, в основі якого цінності, цілі, системоутворююча діяльність, що відповідають особливостям закладу і його "мешканців". Нам є чим пишатися!
Саме тому запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському конкурсі "Парк педагогічної майстерності".
Темою цього конкурсу є «Система виховання як засіб формування конкурентоспроможної особистості з високим рівнем життєвих компетенцій», метою - підтримка творчої педагогічної діяльності працівників загальноосвітніх навчальних закладів і поширення педагогічних здобутків у створенні системи виховання.
Для участі в конкурсі учасники, а це не окремі педпрацівники, а навчальний заклад, подають творчі роботи у вигляді проектів, що представляють собою інноваційний підхід до побудови системного виховного процесу, запровадження інноваційних виховних технологій і результативності педагогічної діяльності в закладі.
Конкурс проводиться протягом 2011-2015 років  за номінаціями:
«Галерея інноваційного пошуку» - опис системи методичної роботи щодо реалізації єдиної виховної мети, організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, учнівського самоврядування з впровадженням інноваційних виховних технологій педагогічних колективів, вчителів, класних керівників, заступників директора з навчально-виховної, виховної роботи, керівників гуртків, секцій, педагогів-організаторів.
«Майстерня професійного самовдосконалення» - проекти у вигляді методичних розробок із самоосвіти педагогів, психологів, соціальних педагогів, педагогів-організаторів у впровадженні новітніх технологій, форм та методів виховання.
«Галерея дозвілля» - проекти у вигляді програм факультативів, спецкурсів, гуртків, секцій та інше, а також методичних та практичних матеріалів з реалізації їх завдань.
Конкурс проводиться поетапно:
1-й етап - 2011 рік за участю психологів, вчителів, які викладають предмети освітніх галузей: мова та література, суспільствознавство, і заступників директора з навчально-виховної роботи, які координують їх діяльність;
2-й етап - 2012 рік за участю соціальних педагогів, вчителів, які викладають предмети освітніх галузей: математика, природознавство, і заступників директора з навчально-виховної роботи, які координують їх діяльність;
3-й етап - 2013 рік за участю вчителів, які викладають предмети освітніх галузей: естетична культура, здоров'я і фізична культура, технології, класних керівників         та заступників директора з виховної роботи;
4-й етап - 2014 рік за участю керівників гуртків, секцій, педагогів-організаторів, батьків або осіб, що їх замінюють;
5-й етап  - 2015 рік за участю директорів закладів.
Кожний етап конкурсу проходить у два тури: перший – у вересні-листопаді, другий – грудні-січні.

Категорія: Конкурси фахової майстерності | Переглядів: 2171 | Додав: kolinko

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license