Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » 2011 » Грудень » 29 » Затверджено Положення про громадське спостереження за проведенням ЗНО
15:28
Затверджено Положення про громадське спостереження за проведенням ЗНО
29.12.2011
До уваги керівників, учнів 11-х класів, батьків
Наказом МОНмолодьспорт №1354 від 25.11.11 року затверджене Положення про громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, яке розміщене у розділі "Нормативно-правове забезпечення ЗНО" або "Готуємося до ЗНО".
Громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників шкіл має на меті забезпечення його відкритості та прозорості, широкого та об'єктивного інформування громадськості про його перебіг.
Відповідно до норм затвердженого положення, громадське спостереження буде здійснюватися на декількох етапах організації та проведення ЗНО, зокрема під час реєстрації абітурієнтів на тестування, проведення ЗНО в пунктах тестування, перевірки та оброблення бланків відповідей учасників та розгляду апеляційних заяв абітурієнтів.
Громадське спостереження не поширюється на розроблення та виготовлення тестів до моменту їх оприлюднення, організаційно-технологічні процеси, пов'язані із підготовкою до проведення ЗНО та технічні заходи, що вживаються для адміністрування програмно-апаратних комплексів, що використовуються для обробки та перевірки результатів ЗНО.
Спостереження за проведенням ЗНО може здійснюватися громадськими організаціями, батьківськими комітетами, піклувальними радами навчальних закладів та засобами масової інформації.
Громадські спостерігачі, після процедури реєстрації, матимуть право бути присутнім в пунктах реєстрації абітурієнтів, в пунктах тестування, аудиторіях, центрах обробки, пунктах перевірки, на засіданнях апеляційної та регламентних комісій, вести фото- та відеозйомку, аудіозапис на всіх етапах проведення ЗНО, крім періоду безпосереднього виконання абітурієнтами завдань в аудиторіях.
Реєстрація громадських спостерігачів буде здійснюватися Українським та регіональними центрами оцінювання якості освіти.
Звертаємо увагу, що в розділі "Готуємося до ЗНО" крім нормативних документів розміщені всі необхідні матеріали для успішного проходження ЗНО, надано можливість пройти тренувальне он-лайн тестування.

Категорія: Новини | Переглядів: 731 | Додав: Управління_освіти

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018