Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Інструктивно-методичні матеріали

100% оволодіння вчителями основами інформаційно-комунікаційних технологій
22.10.2011, 12:12
Шановні колеги! Відповідно до п. 3.18 наказу МОНмолодьспорт від 11.05.11 № 436 "Про підготовку до початку 2011/2012 навчального року" щодо стовідсоткового оволодіння вчителями загальноосвітніх навчальних закладів основ інформаційно-комунікаційних технологій до кінця 2011 р., листа МОНмолодьспорт №1/9-493 від 24.06.11 року щодо організації навчання вчителів з використання ІКТ рекомендуємо організувати роботу з учителями вашого закладу з даного питання.

1. На сторінках нашого сайту вже розміщені матеріали дистанційного навчального курсу «Основи безпечної роботи з ІКТ в навчальному закладі» (авт. Артур Кочерян), які можна використати для навчання вчителів.


2. Рекомендуємо також організувати он-лайн навчання або систему майстер-класів для педагогів за програмою «Цифрові технології» в рамках спільної програми «Партнерство в навчанні» Міністерства освіти і науки України, молоді та спорту та корпорації Майкрософт Україна. Вся необхідна інформація на сайті програми. Тут Ви зможете знайти навчальний план, відповіді на свої запитання і, головне, сертифікаційний тест із курсу цифрових технологій, (
запускати тест через Internet Explorer 6 версії і вище).
Навчальні заклади, всі вчителі яких відповідають вимогам до рівня володіння ІКТ, отримають сертифікат "100 відсотків володіння ІКТ".

3. Критерії визначення рівня володіння педагогічними працівниками інформаційно-комунікаційними технологіями, розроблені на основі проекту Технологічного стандарту рівня володіння педагогічними працівниками  ІКТ (автори:  Н. П. Дементієвська,  Н. В. Морзе, 2008 р.)  та адаптовані для педагогічних працівників Миколаївської області науково-методичною лабораторією методики природничо-математичних дисциплін (Вєліховська А.Б.)

4. Компанія Microsoft у межах програми "Партнерство у навчанні" пропонує  навчальний курс "Учителі в онлайні", створений з метою допомогти вчителям і освітнім установам  у впровадженні інноваційних методик, які дають змогу підвищити результати учнів і підготувати їх до життя у ХХІ столітті.

5. Курс цифрових технологій "Digital Literacy"
Формат
: Образ диску ISO (можна відкрити через Total Commander або записати новий диск через Nero)
Розмір
: 287 Мб
Мова
: Українська
Курс цифрових технологій спрямований на навчання та надання доступу до базових комп’ютерних знань та навичок, які допомагають людям користуватися інформаційними технологіями у повсякденному житті та відкривають нові суспільні та економічні можливості. Програма буде корисна як новачку, так і тому, хто вже має деякий досвід у роботі з комп’ютером.


Додав: kolinko |
Переглядів: 3069
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license