Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Муніципальна рада » Муніципальна рада з питань освіти

Березень, 2016
24.03.2016, 12:18

Порядок денний:

1.Про реформування системи освіти у м. Миколаїв в умовах реалізації Концепції розвитку освіти на період 2015-2025 років.

Доповідач – Деркач Г.І., начальник управління освіти Миколаївської міської ради

2.Про перспективи розвитку навчальних закладів Миколаєва. Презентація нових моделей навчальних закладів.

Доповідачі - Матіюк М.Г., директор ЗОШ № 1 ім. О.Ольжича; Письменна М.Ф., директор гімназії № 3; Шалар Л.В., директор економічного ліцею № 1; Колінко О. А., головний спеціаліст управління освіти

3.Про стан забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на рівний доступ до якісної освіти.

Доповідач - Деркач Г.І., начальник управління освіти Миколаївської міської ради.

4.Різне

До першого питання

 

До другого питання

Загальноосвітня школа №1 імені Олега Ольжича

Економічний ліцей №1

Гімназія №3
Управління освіти

Рекомендації муніципальної ради з 1 і 2 питань:

 1. Провести підготовчу роботу щодо складання Дорожньої карти освітніх реформ міста на період 2016-2025 років для чого:1 Створити ініціативну групу в складі членів муніципальної ради з питань освіти та колегії управління освіти.
  1. 1. Здійснити проблемно-орієнтовний аналіз актуального стану освітньої мережі міста.
  2. 2. Вивчити запити ринку праці (із залученням фахівців відповідних установ), батьківської громадськості, керівників навчальних закладів щодо  визначення профілів навчання.
  3. 3. Здійснити моніторинг ресурсного забезпечення профільної освіти (кадрове, навчально-методичне, матеріально-технічне).
  4. 4. Розробити різні варіанти організації шкільної мережі та провести якісне громадське обговорення.  

До 01.12.2016, управління освіти, науково-методичний центр

 1.  Розглянути розроблену Дорожню карту освітніх реформ міста на період до 2025 року на засіданні муніципальної ради з питань освіти після набуття чинності Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 років, Закону України «Про освіту».                          
 2. Розмістити запропоновані моделі  перспектив розвитку навчальних закладів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені О.Ольжича, економічного ліцею №1, гімназії №3 на сайті управління освіти Миколаївської міської ради.

До 10.04.2016, управління освіти

 1. Провести інтернет-опитування учнівської, батьківської та педагогічної громадськості щодо вибору запропонованої моделі навчального закладу, узагальнити результати та розмістити їх на сайті управління освіти.

До 01.06.2016, управління освіти

До третього питання

Рекомендації муніципальної рада з третього питання

 1. Управлінню освіти:
  1. 1. Вивчити питання про можливість та доцільність введення посад медичних працівників у загальноосвітніх навчальних закладах, результати винести на обговорення муніципальної ради з питань освіти із запрошенням представників галузі охорони здоров’я.
  2. 2. Вжити заходів щодо створення Центру дистанційного навчання для учнів, які з тих чи інших причин не можуть відвідувати навчальний заклад.
  3. 3. Звернутися до керівництва ТРК «МАРТ» з клопотанням щодо підготовки випуску програми «Спецреп», присвяченого освіті дітей з особливими потребами.
  4. 4. Підготувати пропозиції щодо придбання спеціально обладнаного автобусу для забезпечення транспортування дітей з особливими потребами до навчальних закладів.
 2. Науково-методичному центру:
  1. 1. Здійснити аналіз використання програм з корекційної роботи, укладених практичними психологами та педагогами закладів міста, та направити їх до Міністерства освіти і науки України для отримання схвалення до використання (відповідно до порядку).
  2. 2. Забезпечити змістове, дидактичне та методичне наповнення веб-ресурсу для дистанційного навчання відповідно до навчальних програм.
 3. Керівникам навчальних закладів:
  1. 1. Сприяти впровадженню інклюзивної форми навчання.
  2. 2. Продовжити роз’яснювальну та інформаційну діяльність щодо інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в середовище навчального закладу, у тому числі через впровадження курсу «Уроки толерантності».
  3. 3. Створити на шкільних сайтах інформаційні розділи для підтримки батьків дітей з особливими освітніми потребами у визначенні та отриманні доступу до існуючих послуг, забезпечення методичної допомоги учителям, створення умов для їх самоосвіти.
  4. 4. Активізувати співпрацю з батьківською громадськістю щодо полегшення адаптації дітей-інвалідів до умов закладу, належної модифікації навчального середовища.
 4. Управлінню охорони здоров’я:
  1. 1. Активізувати взаємодію установ охорони здоров’я з міською психолого-медико-педагогічною консультацією щодо складання індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда (спільно з лікарсько-консультаційними комісіями закладів охорони здоров’я) та системного супроводу дітей з вадами розвитку дільничими педіатрами, лікарями-неврологами.

 

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1092
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018