Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Навчально-методичне забезпечення

Академія Хана
04.12.2011, 16:28
Академія Хана - це міжнародна освітня мережа (АНГЛОМОВНА).
Уроки Салмана Хана (а їх уже більше двох тисяч) невеликі, тривалістю від 5 до 15 хвилин. Вони присвячені різним предметам, темам і дисциплінам: алгебрі, арифметиці, геометрії, банківській справі, біології, фізиці, хімії, астрономії, економіці та фінансам, історії, статистиці та багатьом іншим. Тільки уявіть собі, це ціла бібліотека! Все будується від простого до складного, буквально від прикладу «двічі два - чотири» до університетського курсу вищої математики.
Навчання проходить у формі комп'ютерної гри - там є підказки, бали, рівні... Всі завдання розбиті на модулі. Ви можете побачити графік особистого прогресу, те, скільки відео ви подивилися, який ваш рівень знань з того чи іншого навчального предмету і наскільки він поліпшується, скільки часу ви присвятили перегляду відео та виконанню завдань. І є інша карта - для ваших батьків або наставників. На ній вони можуть подивитися, які теми з усього курсу ви пройшли і скільки часу цьому приділили. Найдивовижніше те, що по кожному із завдань відображаються всі проблеми і помилки, які ви допустили! Тому в будь-який час ви можете їх переглянути та проаналізувати. При цьому зробити це самостійно, не червоніючи перед усім класом біля дошки під час роботи над помилками.
Карта тем на сайті Академії Хана виглядає як зоряне небо. І ваші знання - це дійсно сузір'я, де є найяскравіші зірки, є ті, які ще не горять на небосхилі, але все можливо. Завдяки урокам Хана...
«... І залишається лише натиснути - ось так!»
Відео Хана присвячені якійсь одній маленькій проблемі, розв'язавши яку, учень може переходити до іншої, пов'язаної з нею. Матеріал постійно повторюється. Під час навчання кожен учень заробляє так звані «значки». У вас є можливість отримати «Метеорит», «Землю», «Місяць», «Сонце» і навіть «Чорну діру» (але останній значок дістається далеко не кожному, для того, щоб його заробити, треба проявити неабиякі здібності). Але мотивація спрацьовує!
Для того, щоб стати студентом Академії Хана, вам не потрібно здавати спеціальні вступні іспити, потрібно просто мати комп'ютер, Інтернет, екаунт в гуглі або в соціальній мережі «Facebook», і головне - бажання вчитися.
Матеріали Академії можна використовувати не тільки вдома, але і на уроці. Для цього у вчителя є спеціальний інструмент - графік, який показує прогрес кожного учня. Різними кольорами відображена робота в класі і вдома. І кожен учень при цьому може вчитися у своєму темпі.
Сам сайт Академії англомовний.
Ми пропонуємо вам відео, які перекладені російькою мовою (переклад команди EDUkIT)

або УКРАЇНСЬКОЮ мовою

Для того, щоб оцінити якість, пропонуємо проглянути декілька відео прямо зараз. У подальшому ви можете використовувати всі відео, за наданими посиланнями (дивись вище)


Додав: kolinko |
Переглядів: 7054
Всього коментарів: 2
0
2  
Матеріали сайта - зібрання різноманітної інформації, яка може допомогти вчителю. Як будь-яка інформація, дана потребує критичного мислення. Кожний вчитель на нашому сайті знайде не лише все необхідне, а й обере саме те, що потрібно йому та його учням, зможе використати запропоновані матеріали якщо не буквально, то саму ідею. Бажаємо успіху!

1  
Є помилки у супроводі "Теорема синусів"

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license