Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 65
Гостей: 62
Користувачів: 3
ibelaya7777rina, Леся3536, dnz141nik


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Перспективний досвід » Конспекти уроків

Мій найкращий урок. ЗОШ № 65
01.04.2016, 08:45

Мій найкращий урок
Математика
1 клас


Підготувала:
вчитель ЗОШ №65
м.Миколаєва
Гонтаренко Г.М.

Миколаїв-2016

Тема.Віднімання чисел 6, 7, 8, 9

Мета.Закріплювати знання правил знаходження невідомого компонента, вчити розв׳язувати задачі, складати запитання до поданої умови. Формувати в учнів обчислювальні навички, виконувати віднімання чисел другої п’ятірки, вміння розв׳язувати задачі. Розвивати логічне мислення учнів під час виконання завдань на добір знаків арифметичних дій або чисел. Виховувати любов до природи, взаємоповагу, здоров’язберігаючі компетенції.
Обладнання: комп’ютер, проектор, таблиці, схеми.

Хід уроку
І. Організація класу.
1. Привітання.
- Пролунав шкільний дзвінок – починаємо урок.
Привітайтесь із гостями.
2. Вправа «Очікування»
- Який у вас настрій? Що очікуєте від уроку?
- Хто згадає, яке сьогодні число? А що цікавого в сьогоднішній даті?
- До нас сьогодні на урок завітала Весна.
Іде весна, іде весна,
Як матінка прекрасна!
І квітку подарує вам
За ваше вміння і старання.
Ви готові зібрати чарівний букет? Отож вперед!
ІІ. Актуалізація опорних знань
1. Усний рахунок. Гра «Мовчанка»
Першу квітку щоб зібрати,
треба усно рахувати!

Скільки квіток — не скажу,
Відгадай, не покажу.
Якщо три до них додати,
От тоді їх буде п`ять.(2)

Іде маленька Валя,
Веде її Наталя.
Їм зустрілось п’ять хлоп’ят.
Скільки разом всіх малят?(7)

7 курчаток у садку
Спочивають в холодку.
Двоє з них пішло дрімати,
Троє – погуляти.
Скільки курчаток залишилось там?
Добре подумай і скажи нам.(2)

Сховались синочки під матусю квочку.
Видно 8 лапок.
Всього скільки пташок?(5)
- Добре ми попрацювали, першу квіточку зібрали.
А щоб більше ще зібрати, диктант нам треба написати.
2. Математичний диктант
1. Перший доданок 2, другий доданок 8. Знайдіть суму.
2. Запишіть суму чисел 5 і 2.
3. 7 зменшити на 3.
4. Зменшуване 9, від’ємник 5,знайдіть значення різниці
5. Запишіть число, яке попереднє до числа 7.
6. Запишіть число, яке на 3 більше ніж 4.
7. Запишіть число, яке стоїть між 7та 9.
8. Запишіть число, яке наступне до числа 8.
3. Самоперевірка
Зібрали другу квітку.
ІІІ. Повідомлення теми і мети
1. Проблемне завдання.
- Подивіться уважно на 2 стовпчик диктанту. Може хтось здогадався яка тема нашого уроку?
- А що ще будемо робити?
- Для чого? Тож – вперед.
ІV. Робота по темі уроку
1. Повторення складу чисел 7-10.
Щоб вміти віднімати числа 6-9, що треба знати?
Завдання 5(стор.6)
2. Робота у групах. Гра «Засели будиночки»
Щоб квіточки зібрати,
Склад числа нам треба знати.
Пропоную вам погратись,
Швидко в групи об’єднайтесь-
Не шуміть , не відволікайтесь
Та будинки заселяйте.
Молодці ! Багато квіточок зібрали!
3.Формування вмінь віднімати числа 6-9. Коментоване віднімання.
-Тепер нам легко виконати наступне завдання. (№2, стор.5)
4. Самостійна робота(№3, стор.5)
Взаємоперевірка.(Робота у парах)
5.Закріплення вміння знаходити невідомий компонент. (№4, стор.5)
- Подивіться на №4, стор.5, які правила нам потрібно знати?
- Як знайти невідомий доданок? Зменшуване? Від’ємник?
Гра «Передай іншому»
- Чи виникли у вас проблеми? Я знаю,будь-яке завдання –то не є проблема.
6. Фізкультхвилинка «То не є проблема»
7. Розв’язування задач
А) усно(№6, стор.6)
- Прочитайте задачу. Повторіть умову. Поставте запитання до першого короткого запису. Якою дією будемо розв’язувати? Чому?
- Знову розквітла квіточка
Б) письмово(№7, стор.6)
-Прочитайте задачу. Повторіть умову. Повторіть запитання?
-Запишіть відоме; невідоме.
-Складемо схему.
-Якою дією будемо розв’язувати?
8. Геометричний матеріал
Всі радіють весні. Он сорока теж з квіткою. Пропонує зібрати ще одну.
- Як називаються геометричні фігури?Чому?
- Назвіть буквами.
- Які підмножини можна утворити?
- Молодці!Сорока дарує ще одну квітку.
Та у неї є ще квіточки.
9.Розвиток логічного мислення
У сороки на клумбі розквітло 5 нарцисів та 7 тюльпанів. 6 квіток вона подарувала своїм друзям. Чи був серед квіток хоч один тюльпан?
Чому?
Ще одна квітка розквітла.
V.Рефлексія
- Чи здійснились ваші очікування?
- Над чим було цікаво працювати?
- Що здалось важким?
- Розкажіть про власні досягнення?
- Який настрій?


Додав: Тетяна9184 |
Переглядів: 855
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016