Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Перспективний досвід » Навчально-виховний процес

Захист проектів курсу «Комп’ютерні технології для місцевої спільноти»
25.02.2011, 10:33
4 лютого 2011 року в міській станції юних техніків міста Миколаєва відбувся захист проектів та урочисте завершення вивчення курсу«Комп’ютерні технології для місцевої спільноти» програми Intel «Шлях до успіху».
Програма Intel «Шлях до успіху» - частина міжнародного проекту Intel «Інновації в освіті» - створена у співробітництві з освітніми урядовими організаціями різних країн. Програма дозволяє опанувати комп'ютерну грамотність, навчитися критичному мисленню та співпраці.(http://uspih.iteach.com.ua/)
З вересня 2010 року на станції юних техніків м. Миколаєва фасилітатором Мосіною Оленою Павлівною розпочато навчання для 12 дітей (учнів шкіл № 42, 10, 46, АДТ , обласної школи-інтернату №3) за курсом «Комп’ютерні технології для місцевої спільноти». За програмою курсу, з метою формування життєво важливих вмінь та активного ставлення до проблем своєї спільноти, учні мають самостійно обрати та вирішити проблему місцевої спільноти, для чого на протязі трьох тижнів створюють та реалізовують громадянські соціальні проекти.
На захисті проектів були присутні регіональний координатор програми Intel «Шлях до успіху» в Миколаївській області Десятов Д.Л., методист НМЦ Вороніч Л.Ф.,адміністрація міської станції юних техніків, батьки, рідні та друзі вихованців. Діти оприлюднили два проекти «Небезпечна гілка» та «Доступний Інтернет». За підсумками діти одержали сертифікати про успішне завершення курсу «Комп’ютерні технології для місцевої спільноти» програми Intel «Шлях до успіху»».
P.S. Відгуки та коментарі гостей http://facilitators4s.blogspot.com/2011/02/blog-post.html


фото на згадку

Додав: Mosina |
Переглядів: 1248
Всього коментарів: 1
1  
This forum needed shkanig up and you've just done that. Great post!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018