Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Перспективний досвід » Організація методичної роботи

Засідання методичного об’єднання керівників початково- технічних гуртків загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних накладів
25.02.2011, 09:49
01 лютого 2011 року міською станцією юних техніків було проведено засідання методичного об’єднання керівників гуртків початкового технічного моделювання загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів за темою «Професійне зростання педагога як запорука його успішності».
На засіданні педагоги обговорили питання можливості професійної самореалізації, володіння педагогічною майстерністю, педагогічною культурою. Заступник директора міськСЮТ Цвікілевич С.В. виступила з доповіддю. «Успішний педагог – запорука успішного вихованця», методист СЮТ Рошкулець І.В. ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями «Педагогічні вимоги до відкритих занять». Керівники гуртків Сергатова Т.В. (Дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району), Булкіна Л.В. та Вронська Р.Ю (Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району) провели фрагменти творчих занять з вихованцями гуртків міськСЮТ, чим і підтвердили свою майстерність. За «круглим столом» всі педагоги мали змогу обговорити проблемні питання цього засідання, доповісти про свої методичні та педагогічні наробки, поділитися власним досвідом.


Додав: Mosina | | Теги: СЮТ, методичного об’єднання
Переглядів: 1543
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license