Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Перспективний досвід » Виховання

Дитяча дипломатія в дії
26.10.2011, 11:50
18-20 жовтня 2011 року в м. Києві проходила IIIНаціональна виставка «Інноватика в сучасній освіті», в якій поруч із багатьма навчальними закладами України, міськими науково-методичними центрами,  обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти та іншими установами участь взяла і наша школа. Ми представляли досвід діяльності закладу по темі «Дитяча дипломатія в дії. Міжнародне шкільне партнерство». Під час  роботи «круглого столу» виступили директор школи М.Г.Матіюк, заступник директора з виховної роботи Г.В.Строїнова, учениця 10-го класу Дар’я Потапова та учень11-го класу Антон Агейчев. Презентація нашої діяльності пройшла успішно. Ми, дійсно, маємо позитивний досвід в розвитку українсько-німецького та українсько-польського шкільного партнерства, участі у Всеукраїнських та регіональних конференціях, форумах старшокласників з питань світової та європейської інтеграції. Учні нашої школи, єдині в області, є постійними учасниками щорічної молодіжної конференції «Модель ООН. Україна», форуму «На шляху до Європейського дому», конкурсу «Європа ностра (Європа наша)», «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе». З 1999 року, вже 12 років поспіль,  розвивається шкільне партнерство між нашою  школою та Ельзензеє-гімназією м. Квікборна (ФРН). Традиційними під час дитячих візитів до
Німеччини стали зустрічі з міським головою м. Миколаєва В.Д.Чайкою,а також бургомістром м. Квікборна. Нещодавно на адресу В.Д.Чайки надійшов лист від бургомістра м. КвікборнаТомаса Коппля,  у якому вітаються дружні стосунки дітей двох держав і висловлюється сподівання на подальшу співпрацю. У 2010 році підписано угоди про партнерство з навчальними закладами Польщі. І зараз делегація школи на чолі з директором М.Г.Матіюком у складі 10 учнів та учителя-керівника партнерства В.Б.Олійник  перебуває з дружнім візитом у м. Бранєві (Республіка Польща). Цей напрям діяльності закладу веде Україну і країни Європи до єдиного освітньо - культурного простору. А вчителі, учні, батьки - як справжні народні дипломати, утверджують моральні правила міждержавного спілкування і діалогу, є послами миру та доброї волі в дружніх нам країнах.
Дитяча дипломатія є справжнім фундатором української європейськості!
Г.В.Строїнова, заступник директораз виховної роботи
МЗОШ №1 імені Олега Ольжича


Додав: Gew |
Переглядів: 1300
Всього коментарів: 1
1 Учитель  
просто браво!!! Так тримати! Анна Володимирівна, ви - молодчинка! Директор - ще той дипломат, не кожному під силу така співпраця.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license