Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Посібники, метод. рекомендації, дайджести, збірки » Історія, право, громадянська освіта

Українське відродження в першій третині ХХ століття
11.11.2015, 13:47

30.jpgМацейків Т. І. Українське відродження в першій третині ХХ століття : навч. посіб. / Т. І. Мацейків. – К. : Педагогічна думка, 2012. – 128 с.

Текст посібника: Завантажити 

Мета курсу – формувати пізнавальний інтерес в учнів до історії українського суспільства та його поступу, національний світогляд, розуміння подій і явищ національного життя в їх історичному розвитку, взаємозв’язку і взаємовпливі.

Зміст навчального матеріалу побудовано на основі систезу хронологічного, культурологічного та українознавчого підходів, що уможливлюють відтворення процесу національного відродження у першій третині ХХ ст. як складової процесу українського державо- та націотворення на тлі загальнаціональних і світових історичних подій. Це уможливлює реалізацію синхроністичного вивчення й узгодження матеріалу відповідних тем пропонованого курсу і курсів української та всесвітньої історії, виходячи з можливостей міжкурсових зв’язків. Вивчення подій, явищ, історичних постатей у кожній темі передбачає широке залучення учнів до самостійної пізнавальної діяльності, зокрема з елементами досліджень.

Цей курс може бути корисним учням, які свою подальшу діяльність пов’язують із суспільно-гуманітарним напрямом освіти – з історією України, філософією, літературою, мистецтвознавством, а також для тих, хто прагне культурно-освітнього самовдосконалення, розвитку власних морально-національних та естетичних цінностей. Зміст навчального матеріалу побудовано з урахуванням можливостей опрацювання його із застосуванням інтерактивних технологій навчання, міжпредметних зв’язків; залученням учнів до самостійної пізнавальної діяльності, зокрема з елементами досліджень.


Додав: kolinko |
Переглядів: 1009
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018