Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Посібники, метод. рекомендації, дайджести, збірки » Математика, інформатика, фізика

Лабораторний практикум з базового курсу інформатики у класах інформаційно-технологічного профілю
09.11.2015, 13:43

42.jpgЛабораторний практикум з базового курсу інформатики у класах інформаційно-технологічного профілю : навч. посіб. / [авт. кол.: Руденко В. Д., Соколовська Т. П., Семко Л. П., Самойленко Н. І., Регейло І. Ю.]. – К. : Педагогічна думка, 2012. – 160 с.

Текст посібника: Завантажити

У посібнику просто і зрозуміло викладено теоретичні відомості та основні методи, які застосовуються під час виконання лабораторних робіт. Зокрема, описані теоретичні відомості з тем «Текстовий процесор», «Комп’ютерні презентації», «Системи опрацювання даних, розміщених у таблицях», «Служби Інтернету», «Основи алгоритмізації і програмування», «Бази даних. Системи управління базами даних». Описані способи форматування символів та абзаців, введення й редагування тексту, введення даних і форматування таблиць, створення мультимедійних презентації тощо.

Кожна практична робота складається з набору завдань з алгоритмом їх виконання. Матеріал для практичних робіт подається з урахуванням того, що учні можуть самостійно підготуватися і виконати цю роботу. Теоретична частина підручника забезпечує підтримку практичної частини курсу.

Упровадження посібника забезпечить вивчення інформатики і загальноосвітніх навчальних закладах з 11-річним терміном навчання і допоможе вчителям інформатики вдосконалити цей процес.

Рукопис методичного посібника рекомендований для вчителів і учнів 10–11-х класів загальноосвітніх профільних навчальних закладів.


Додав: kolinko |
Переглядів: 1262
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайтиУправління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license