Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Посібники, метод. рекомендації, дайджести, збірки » Математика, інформатика, фізика

Лабораторний практикум з базового курсу інформатики у класах інформаційно-технологічного профілю
09.11.2015, 13:43

42.jpgЛабораторний практикум з базового курсу інформатики у класах інформаційно-технологічного профілю : навч. посіб. / [авт. кол.: Руденко В. Д., Соколовська Т. П., Семко Л. П., Самойленко Н. І., Регейло І. Ю.]. – К. : Педагогічна думка, 2012. – 160 с.

Текст посібника: Завантажити

У посібнику просто і зрозуміло викладено теоретичні відомості та основні методи, які застосовуються під час виконання лабораторних робіт. Зокрема, описані теоретичні відомості з тем «Текстовий процесор», «Комп’ютерні презентації», «Системи опрацювання даних, розміщених у таблицях», «Служби Інтернету», «Основи алгоритмізації і програмування», «Бази даних. Системи управління базами даних». Описані способи форматування символів та абзаців, введення й редагування тексту, введення даних і форматування таблиць, створення мультимедійних презентації тощо.

Кожна практична робота складається з набору завдань з алгоритмом їх виконання. Матеріал для практичних робіт подається з урахуванням того, що учні можуть самостійно підготуватися і виконати цю роботу. Теоретична частина підручника забезпечує підтримку практичної частини курсу.

Упровадження посібника забезпечить вивчення інформатики і загальноосвітніх навчальних закладах з 11-річним терміном навчання і допоможе вчителям інформатики вдосконалити цей процес.

Рукопис методичного посібника рекомендований для вчителів і учнів 10–11-х класів загальноосвітніх профільних навчальних закладів.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1131
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018