Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Посібники, метод. рекомендації, дайджести, збірки » Управління

Організаційно-педагогічні засади інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів
06.11.2015, 13:51

4 001.jpgОрганізаційно-педагогічні засади інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів : монографія / Щекатунова Г. Д., Тесленко В. В., Цимбалару А. Д., Гораш К. В., Пузіков Д. О., Варава В. Ю., Волченкова Г. М. ; за ред. Щекатунової Г.Д. – К. : Пед. думка, 2013. – 264 с.

Текст монографії: Завантажити

У монографії розглянуто теоретико-методологічні основи інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів. На основі аналізу вітчизняної теорії і практики інноваційних перетворень у середній освіті виділено організаційно-педагогічні основи та механізми здійснення інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів. Визначено, обґрунтовано та детально охарактеризовано його процесуальні детермінанти – педагогічне прогнозування, проектування та моделювання інноваційного розвитку сучасного ЗНЗ.

Представлено науково-методичні матеріали, розроблені в ході дослідно-експериментальної діяльності з впровадження, апробації та супроводу організаційно-педагогічного забезпечення інноваційного розвитку загальноосвітніх навчальних закладів різного типу.

Монографія рекомендована науковцям, аспірантам і докторантам, керівникам органів освіти та працівникам методичних центрів, директорам загальноосвітніх навчальних закладів та їхнім заступникам з навчально-виховної і науково-методичної роботи, вчителям, а також викладачам і студентам вищих педагогічних навчальних закладів.


Додав: kolinko |
Переглядів: 1276
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти

Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license