Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

100% оволодіння вчителями основами інформаційно-комунікаційних технологій. Досвід гімназії №4
07.02.2012, 21:43

На базі Миколаївської гімназії №4 протягом 2011-2012 н.р. проходить систематична робота щодо стовідсоткового оволодіння вчителями основ інформаційно-комунікаційних технологій.  Під час засідання проблемної групи вчителів образотворчого мистецтва, засідання творчих груп вчителів ЗОШ №65 та гімназії №4  розглядаються сучасні засоби організації презентацій засобами PowerPoint 7 та створення відео файлів засобами Movie Maker. Вчитель образотворчого мистецтва Архіпова А.Є., яка третій рік працює над проблемною темою «Використання ІКТ в навчально-виховному процесі з образотворчого мистецтва»,  розробила методичні посібники, які рекомендуються вчителям-предметникам, що починають пізнавати ази PowerPoint 7 та Movie Maker. В посібниках наочно і доступно розповідається як поступово створити прості презентації з елементами комп’ютерних інтерактивних ігор та відеофайли. Навчання новітнім технологіям, Аліна Євгенівна проводить в комп’ютерному класі, тому визначається висока результативність подібних майстер-класів.

В березні 2012 року Архіпова А.Є. планує провести низку заходів, спрямованих на оволодіння вчителями програмовим забезпеченням SMART Notebook, яке дозволяє вчителям зробити урок ще більш сучасним та інтерактивним.
Нагадаємо, що Миколаївська гімназія №4 є опорним навчальним закладом щодо впровадження ІКТ у навчально-виховний процес, зокрема, використання інтерактивних дошок.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 674
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018