Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Дай руку, першокласнику!
13.05.2012, 19:19
У ЗОШ № 57 продовжується Всеукраїнська акція «Дай руку, першокласнику!». Вимоги сучасного життя потребують нових підходів до організації навчально-виховного процесу.
З метою наступності між школою і дошкільним навчальним закладом вчителі ЗОШ № 57 відвідали заняття у ДНЗ № 49 «Марічка». Спілкування проходило у невимушеній атмосфері.
Адміністрація і вихователі ДНЗ № 49 надали можливість майбутнім вчителям першачків побувати на відкритих заняттях, попрацювати із майбутніми школярами.
Учителі познайомились з дітьми, з психологічною атмосферою в групі. Більше дізналися про ігрові прийоми, якими можна користуватися на уроках в 1 класі. Звернули увагу на обладнання ігрових куточків.
Співпрацюють і психологи ДНЗ № 49 та ЗОШ № 57. Вони напрацьовують порадник вчителю щодо збереження позитивного ставлення учня-першокласника до своєї особистості в цілому, щоб не залежати від оцінок дорослого. У цій роботі психологів наголос поставлено, що емоційний стан першокласника на уроці, у школі, вдома, в спілкуванні з друзями визначає вчитель, оцінюючи його на уроках в школі-і ця оцінка не повинна ранити школяра.
Наші заклади співпрацюють давно для кращої адаптації дітей до навчання.  Тому  щорічно проводяться відповідні спільні заходи для батьків першокласників (прямо в дошкільному навчальному закладі «Марічка») з проблем підготовки учнів до шкільного життя.
Заступник директора ЗОШ № 57
Н.Г.Мішустіна


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 884
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018