Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Дитячому садочку "Якорьок" - 47!
03.02.2012, 12:47
Хай по всьому світу рознесеться слава,
Хай про нас дізнається вся наша держава:
Як у нас працюють і як пісня ллється,
Як в садочку на Терасній малюкам живеться!

Ми розповімо усім – усім –
«Якорьку» вже – 47!

В одному з мальовничих куточків нашого міста – в районі Сухого Фонтану, біля Бузького бульвару, на вулиці Терасна, впродовж 47 років відчиняє свої двері назустріч малюкам дитячий садочок №74, що має назву «ЯКОРЬОК».
«Куточок  малий  старовинного  міста
Минуле  з  майбутнім в  собі поєднав,
І  буде  тягнути  сюди  неодмінно
Того,  хто  хоч  раз  тут
в житті  побував ...»
А починалося все так:
Одного весняного дня 1964 року було закладено фундамент цього казкового дитячого закладу. Дитячий садок для дітей працівників суднобудівного заводу ім. 61-го Комунара було побудовано швидко з гарантією якості, з великою любов’ю до дітей.
5 січня 1965 року дитячий ясла-садок «Якорьок» було здано в експлуатацію. А вже 31 січня 1965 садочок гостинно зустрів своїх перших вихованців.
Дитячий садок, який побудовано за типовим проектом, розрахований на 146 дитячих місць. В садку функціонувало 8 груп.
Перші традиції закладав колектив під керівництвом першої завідуючої Лілії Миколаївни Жукової. Турботлива, відповідальна, вимоглива – вона навчала колектив працювати чесно і професійно.
Минали роки... І так, як усе в житті змінюється - змінювався склад трудового колективу та керівництва дошкільного навчального закладу.
У далекому 1983 році разом з молодою енергійною завідуючою Ольгою Олексіївною Балабаєвою (Константиновою) «Якорьок» набував сучасного вигляду: змінювався інтер’ер групових приміщень, музичної зали, було розпочато реконструкцію ігрових майданчиків, створено спортивний майданчик, з’явилась велика трояндова клумба.
З 1986 по 1994 року дошкільний навчальний заклад № 74 очолювала чарівна жінка - Тетяна Миколаївна Січова. Тоді і з’явилися свої маленькі тераси в садочку на вул.Терасній, на яких під кронами різноманітних дерев, затишно сховалися барвисті квіти, дбайливо висаджені працівниками і батьками вихованців.
З 1994 по 2010 рік ми працювали разом з творчою, ініціативною Іриною Миколаївною Панасенко. З любов’ю до дітей і завзятістю у роботі вона вела «Якорьок» через бурхливі роки оновлення дошкільної освіти. Разом з нею ми піднімалися до вершин професійної майстерності
Управлінням освіти, яке прийняло нас на баланс у 2002 році, за активною участю батьків наших вихованців, було проведено реконструкцію приміщень, зроблені сучасні ремонти, проведено оснащення груп.
ДНЗ №74 - це заклад, в якому створені належні умови, комфорт, затишок, необхідна навчально - дидактична база та розвивальне середовище для становлення особистості кожної дитини.
Сьогодні "ЯКОРЬОК” як і завжди – надійний, привітний, сучасний дитячий дошкільний заклад, де панує почуття любові та піклування про дітей, радо відкритий для творчої співпраці з колегами.
У нас працюють чудові люди – професіонали, які прийшли в "Якорьок” з бажанням виховувати та вчити малят, дарувати їм любов і тепло своїх сердець, які докладають усіх зусиль, аби життя вихованців було радісним і щасливим.
Садок має довгу історію, власні традиції, започатковано за ці роки. Це і Стрітення, і Масляна, і спортивні свята «Якорьок» + Родина = Щаслива дитина», і туристичні походи «Стежинками Сухого фонтану», і особливе свято – День народження садка, який ми святкуємо кожного року.
Сьогодні дошкільний навчальний заклад №74 «Якорьок» святкує 47-му річницю. Емоції переповнюють всіх нас. Коли вперше потрапляєш до «Якорька» -  вражає те, що до нього всі відносяться як до живої істоти, до члена великої родини. З яким настроєм, з якою повагою і ніжністю батьки складають вірші на честь улюбленого садочка, а діти з любов’ю та гордістю їх декламують.
Формула успіху дуже проста:
Все починається із дитсадка.
Хто з «Якорька» починає дорогу –
Той у житті здобува перемогу.


Додав: kolinko |
Переглядів: 1301
Всього коментарів: 1
1  
Ккак здорово.что в моей жизни есть*Якорек*!Радусь его успехам и желаю дальнейшего процветания ,творчества,успехов,педагогической мощи!!Спасибо,что храните и преумножаете традиции,помните историю,уважаете предшественников!!!!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018