Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 7
Користувачів: 2
kolinko, Управління_освіти


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Візит делегації Комплексу будовляних шкіл м. Бранєва (Польща)
24.03.2012, 21:00
Делегація Комплексу шкіл м. Бранєва Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща з 18 по 26 березня перебуває з дружнім візитом в Миколаєві. Польські друзі приїхали до нашого міста на запрошення керівництва Миколаївської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 1 імені О. Ольжича.
Нагадаємо, що у 2009 році керівниками двох закладів було підписано угоду про співробітництво. У березні 2011 року делегація школи № 1 у складі педагогів та представника батьківської громади вперше відвідала Комплекс шкіл, а у жовтні 2011 року у Польщі перебувала перша учнівська делегація на чолі з директором школи Миколою Матіюком та керівником українсько-польського партнерства Валентиною Олійник.
8 учнів та 2 педагоги взяли участь у святі українсько-польської дружби, екскурсіях по місту Миколаєву, відвідали підприємство «Сандора», тренінги, майстер-класи з декоративно-ужиткового народного мистецтва, спортивні змагання, українські вечорниці, завітали до музею заводу «Океан», зустрілися з представниками обласного національно-культурного товариства поляків.
А сьогодні, 23 березня, польська делегація в мерії зустрілася з міським головою Володимиром Чайкою, його заступником з гуманітарних питань Маргаритою Сапожніковою, начальником управління освіти Ганною Деркач.
Володимир Чайка привітав школярів і зазначив, що такий формат спілкування між учнівської молоддю двох країн сприятиме розвитку українсько-польських відносин. Міська влада в свою чергу підтримує і підтримуватиме всі ініціативи шкільного самоврядування.
Ганна Іллівна Деркач провела невеличкий екскурс для польських учнів в історію системи освіти Миколаєва та розповіла про досягнення міських шкіл. Ганна Іллівна відмітила, що директори шкіл роблять усе можливе, щоб учні могли вільно спілкуватися з усіма національними громадами міста та переймати їх досвід і пізнавати традиції.
Діти подякували за гарний прийом, зазначили, що не висипаються, оскільки хочуть побувати усюди і дізнатися якомога більше. Крім того, польська делегація, дізнавшись про те, що завтра в місті пройде загальноміський суботник, з радістю запропонували свою допомогу.
Міжнародне шкільне партнерство розвивається.
Діяльність педагогічного колективу ЗОШ №1 з питань міжнародних відносин дає можливість молоді доторкнутись до проблем Європи і світу, сприяє глибшому пізнанню і розумінню необхідності інтеграції країн і народів.

Додав: kolinko |
Переглядів: 784
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018