Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Є нова традиція – День школяра в ЗОШ №47
24.03.2012, 19:09
23 березня…   Останній день навчання в третій чверті. Не дивлячись на те, що  всі з нетерпінням чекають на канікули та відпочинок, учні та вчителі нашої школи йшли на роботу та навчання з особливим задоволенням. Бо сьогодні у нас незвичайний день – він повний загадок та нових відчуттів. Будь-хто,  завітавши до одного з класів,  був би надзвичайно здивований, побачивши вчителя за учнівською партою, коли учень, стоячи посеред класу, розповідає новий матеріал. Що ж це? Магія, чари чи звичайне неподобство? Ні, все набагато цікавіше! Просто в нашій школі зародилась нова традиція – святкування Дня школяра!
E цей день учні стали справжніми господарями,  і це затвердила  директор школи , З.В. Моторна,  на ранковій лінійці,  передавши ключі новій адміністрації, що була обрана учнями.  Директором школи стала учениця  10 класу  Лукьяненко Галина, а заступниками – Белавіна Марія і Горновська Любов – учениці 9-их класів. Вперше весь шкільний  колектив заспівав  Гімн 47-ї школи, слова до якого написав наш любий вчитель музики Мар`янко В.Г.
Прийнявши на свої плечі керування школою, новий директор  разом з заступниками провела засідання, на якому було сплановано заходи для учнів на 2012/2013 навчальний рік. Також було перевірено якість проведення навчально-виховного процесу, чим адміністрація залишилась задоволеною.
Але найцікавіше розпочалося після уроків. Шквал позитивних емоцій  отримали учні, спостерігаючи за спортивними та розумовими змаганнями між школярами та вчителями, в яких і вчителі, і учні виявилися гідними суперниками.
Наприкінці свята новоспечене керівництво з задоволенням повернуло повноваження своїм попередникам , зрозумівши, що керування школою це складна справа, що вимагає багатого життєвого досвіду та знань. Загалом, від цього чудового та веселого дня учні та вчителі отримали велике задоволення. До побачення, День школяра 2012! До зустрічі, День школяра 2013! 
Додав: Anna |
Переглядів: 821
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018