Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Конкурс з інформаційних технологій
07.04.2012, 10:43
5-6 квітня 2012 року міська станція юних техніків провела конкурс з інформаційних технологій серед учнів та вихованців навчальних закладів з метою активізації різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи, стимулювання інтересу учнівської молоді до поглибленого вивчення інформаційних технологій.
Конкурс проходив у трьох номінаціях - «WEB-дизайн», «Програмування», «Офіс-менеджмент».
Участь взяли участь 103 школярі з 23 навчальних закладів міста.
І місце
у номінації «Програмування»:
-    Коллар Богдан Олегович;
-    Беркунський Олексій ;
-    Сорочан Артем;
-    Беркунський Олександр.
І І   місце
 у номінації «Програмування»:
-    Клішин Анатолій;
-    Довженко Сергій;
-    Бобров Олексій.
ІІІ     місце
 у номінації «Програмування»:
-    Калістратов Павло;
-    Пелих Олег.

Дипломи учасників отримали:
-    Єременко Микита;
-    Горбунов Юрій;
-    Кардупель Владислав.

І   місце
 у номінації «WEB-дизайн»:
-    Геращенко Вікторія;
-    Данилов Кирило;
-    Пустіка Роман;
-    Степаненко Дмитро;
-    Щебетюк Валентин.

ІІ    місце
 у номінації «WEB-дизайн»:
-    Сібільов  Олексій;
-    Снітковський Олександр;
-    Булатов Олександр;
-    Христенко Юрій;
-    Юрін Дмитро;
-    Остремський Владислав.

ІІІ   місце
 у номінації «WEB-дизайн»:
-    Штефан Олександр;
-    Левченко Иван;
-    Титомир Іван;
-    Чекановський Євген;
-    Сорочан Олексій;
-    Шевченко Олександр;
-    Селезньов Іван.

Дипломи учасників отримали:
-    Степанова Анастасія;
-    Кудрявцев Андрій;
-    Сухецький Іван;
-    Вінничук Дмитро;
-    Хлопенко Іван;
-    Гнатюк Микола;
-    Диченко Юлія;
-    Регіда Єлизавета.

І   місце
 у номінації «Офіс-менеджмент»:
-    Шебалін Микита;
-    Козаченко Анастасія;
-    Жуков Максим;
-    Кульова Ольга;
-    Дробожур Олксандра;
-    Євстигнєєв Юрій;
-    Пернатій Андрій;
-    Мороз Луіза.

ІІ   місце
 у номінації «Офіс-менеджмент»:
-    Фролова Софія;
-    Рибак Наталя;
-    Дорожинський Анатолій;
-    Гребень Анна;
-    Янко Карина;
-    Франчук Богдан;
-    Павлов Олександр;
-    Ніколенко Дмитро;
-    Тарасов Ярослав;
-    Шипілов Юрій;
-    Карпович Катерина.

ІІІ   місце
 у номінації «Офіс-менеджмент»:
-    Літвак Максим;
-    Шибаєв Олександр;
-    Приходько Ігор;
-    Лялькова Юлія;
-    Серіков Олег;
-    Нефьодова Дар'я;
-    Сенько Марія;
-    Богданова Дар’я;
-    Коваль Влад;
-    Воєхевич Владислав;
-    Дідан Анастасія;
-    Шишлевський Артем;
-    Рисюк Олексій.

Дипломи учасників отримали:
-    Конопелько Дмитро;
-    Куліченко Кирило;
-    Білий Дмитро;
-    Урал Денис ;
-    Самбура Анастасія;
-    Горбунов Богдан ;
-    Ярмоленко Олександр;
-    Савченко Руслан;
-    Литвин Тетяна;
-    Кудар Катерина;
-    Кучмій Каріна;
-    Медчук Олександр;
-    Напованець Вікторія;
-    Малиновська Ірина;
-    Гаврилишина Євгенія;
-    Ємець Олена;
-    Маринюк Ганна;
-    Самборська Марина;
-    Шикунов Олександр;
-    Вершковська Юлія;
-    Литовщикова Наталія;
-    Фулітка Олексій;
-    Келлер Денис.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 604
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016