Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Наступність та безперервність між дошкільним та початковим навчанням
15.03.2012, 13:44
14 березня 2012 дошкільний навчальний заклад № 1 «Північне сяйво» гостинно приймав курсантів МОІППО. Завідувач Гончар Тетяна Іванівна ознайомила присутніх з історією відкриття одного із сучасніших садочків нашого міста. Відмітила, що весь колектив дошкільного закладу обирає для себе ефективні принципи, прийоми та методи виховання, розвитку та навчання дітей.
Перед вихователями дошкільного закладу стояла задача: розкрити принципи наступності та безперервності між дошкільним та початковим навчанням через координацію діяльності педагогічних колективів дошкільного закладу та школи у формуванні готовності дошкільнят до шкільного життя, практично довести професійність організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку.
Вихователі міста та області переглянули заняття розвитку мовлення з елементами грамоти «Святковий цирк», яке провела вихователь Чулкова Г.О., з математики «Циркова вистава»   вихователь Босак О.О.
Вихователі, працюючи за тематичним принципом планування освітнього процесу, обрали одну тему для проведення занять, щоб показати як на одному матеріалі можливо опрацювати з дітьми різні види діяльності.
В обговоренні проведених занять активну участь взяли як  слухачі МОІППО, так вчителі початкових класів загальноосвітньої школи № 64 Дрожак І.М та Коренда Є.В, які підкреслили високий рівень підготовки вихованців ДНЗ №1 та ознайомили присутніх з вимогами до школяра сьогодення, які окреслено в новому Державному стандарті початкової освіти. Вихователь-методист Панасенко Валентина Сергіївна розкрила основні напрямки роботи дошкільного закладу та школи у підготовці дітей до навчання у школі. Курсанти та вчителі опрацьовували питання через ігрові вправи: «Стіна розуміння», «Дитина та її оточення», «Принципи наступності», тощо.

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1349
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018