Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 23
Гостей: 22
Користувачів: 1
nataliya_fedchenko


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Незвичайний футбольний поєдинок в ЗОШ №57
16.02.2012, 20:36
Шкільна секція з футбол під керівництвом Смірнова Ю.І. працює активно і результативно. Нашу команду  уже добре знають не тільки в школі, а й у нашому краї. Хлопці не раз ставали призерами змагань з футзалу та "великого” футболу в місті та області. Покоління змінюються. Дехто з наших учнів продовжив навчання у спортивних закладах, дехто грає за команди своїх університетів і коледжів. А підростаюче покоління намагається не зганьбити себе перед своїми старшими товаришами, бореться за спортивну  честь школи.
Незвичність змагань полягає у тому, що в спортивній залі ЗОШ№57 зустрілися вихованці шкільної футбольної секції (6-7-і класи) та збірної з футболу дівчат, які представляють спортивне товариство "Торпедо”. Дівчата уже досить досвідчені. Їм доводилося перемагати на Всеукраїнському рівні.
Було проведено два матчі. Боротьба була гострою і напруженою. Рахунок часто змінювався на користь одних або інших. У результаті запеклого двобою (а так не хотілося віддавати перемогу дівчатам!)перемогли ніжні ,тендітні - дівчата (5:3; 4:2). Хоч пізнішедівчата і зізналися, що перемога їм далася нелегко.
Хочеться відзначити гру найменшого з учасників Шумілова Костю(12р.), який забив три голи та його товаришів: Бондаренка Андрія, Микитенка Сергія, Мірошника Едуарда, Карпушина Юрія, Потриваєва Максима, Аксенчука Олександра. У хлопців ще все попереду. І ми сподіємося, що вони примножать футбольну славу рідної школи. А грою ніжних та тендітних - хлопці захоплюються!

Додав: kolinko |
Переглядів: 713
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018