Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 26
Гостей: 25
Користувачів: 1
dnz-53


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Новини дошкільної освіти
03.02.2012, 12:32
2 лютого 2012 року в дошкільному навчальному закладі №5  «Салют Перемоги» (завідуюча Іванова В.А., відмінник освіти й науки України), відбулось методичне об’єднання для вчителів-логопедів, дефектологів та слухачів курсів при Обласному інституті післядипломної педагогічної освіти м. Миколаєва.
У роботі методичного об’єднання взяли участь :
Іванова Н.М., головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради, Пріщак Л.О., завідувач ММПМПК, Малярчук О.Є., керівник методоб’єднання вчителів – логопедів Центрального району, Пруднікова Н.В., керівник міського методоб’єднання дефектологів, ПлєсовськихА.М., керівник міського логопункту.
Мета заходу – показати взаємозв’язок вчителя-логопеда, дефектолога з усіма фахівцями дошкільного закладу. Учасники методоб’єднання переглянули  підгрупове логопедичне заняття «Подорож до Мадагаскару», на якому Кузнєцова Г.М. вправляла дітей у звуковимові, використовуючи різні прийоми для диференціації звуків [р], [л] у словах та словосполученнях.
Раєвська О.В. показала заняття з розвитку мовлення з елементами грамоти для дітей із затримкою  психічного розвитку «Слідами диких тварин».
У цікавій формі пройшло музичне заняття  з ритміки на тему «Ритми природи» для дітей з психічними розладами, яке провела Колчик В.М., використавши методику Карла Орфа.
Присутні прослухали консультацію практичного психолога ДНЗ№5 Зюзько С.В. «Вплив музичного мистецтва на психічний розвиток дитини».
У ході роботи методоб’єднання  учасники ознайомилися  з методично-дидактичним наповненням  логопедичних кабінетів, мали змогу побачити кімнату аромотерапії та релаксації.
Методичне об’єднання вчителів – логопедів та дефектологів пройшло на високому методичному рівні.

Додав: kolinko |
Переглядів: 845
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018