Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Шкільний етап міського фестивалю «Місто, яке читає»
16.02.2012, 20:24
У ЗОШ №6 10 лютого підвели підсумки шкільного етапу міського фестивалю дитячого читання «Місто,яке читає». Координатором та організатором справжнього свята книги стала шкільна бібліотека та її керівник Мірошник Н.О.
В актовій залі зібрались шанувальники книги, почесні гості: керівник видавництва  Гудим  І.О., директор обласної бібліотеки для юнацтва, поет  Іванова-Ткаченко Н.І, методисти НМЦ Пономаренко С.Є., Сочинська Н.А., всі, хто протягом трьох місяців вивчав літературу рідного краю, зустрічався з поетами, письменниками Миколаївщини, брав участь у конкурсах слоганів, екслібрисів, центонів на тему фестивалю,виставках творчих робіт.
Біля книжкової полиці в шкільній бібліотеці,присвяченій літературі рідного краю, учні 10-х класів підготували цікаві, змістовні виступи про поетів та письменників Миколаївщини – лауреатів Національної премії імені Т.Г.Шевченка.(М.Вінграновського, Д.Кременя, О.Сизоненка). 
Свої засідання провів читацький клуб «Чидудій».
Учні школи з 3 по 11 клас працювали над цікавим проектом «Школа літературних оглядачів» (керівник Мірошник Н.О.) та розпочали роботу над створенням інтерактивної карти літературного краєзнавства.
Учні 9-х класів, під керівництвом педагога-організатора Куценко Г.Ю., підготували літературно-музичну   хореографічну композицію «Південна муза». Звучали вірші миколаївських поетів,уривки з творів письменників. Цей захід було представлено в новинах Миколаївського каналу «Сатурн» 13-14 лютого 2012 року.
Всі присутні високо оцінили  роботу колективу школи в рамках фестивалю,звернулись до учнів та вчителів з побажанням не зупинятись на досягнутому та рухатись вперед.
І дуже важливо, що обговорення проблем дитячого та сімейного читання  на батьківських зборах дало свій результат: батьки підтримали даний напрямок роботи, висловили бажання брати участь у загальношкільних заходах та поповнювати  бібліотечний фонд новою дитячою літературою.


Додав: kolinko |
Переглядів: 649
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018