Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Школярі-пошуковці на Миколаївському обласному радіо
24.02.2012, 16:11

Вже другий рік проходить загальноміська акція "Бузька хвиля”. Учні ЗОШ№57 встигли багато чого зробити, відкрити нові цікаві сторінки в історії нашого міста. Їм є чим поділитися, розказати про свій досвід, враження.
Головний редактор радіо "Бузька хвиля” (не випадкове співпадіння!) Хмельова Оксана Миколаївна люб’язно запросила нас виступити на радіо.
Всі бажаючі поїхати не змогли, тому доручили цю почесну місію чотирьом представникам учнівського колективу: Соколюку Сергію, Яценку Владиславу (6-А клас) та Количевій Анастасії (11-А) і Чуйковській Олені( 11-В). Разом із заступником директора школи Гончаренком В.Ф. ми відправилися до Миколаївського обласного радіотелецентру. Там ми записувалися у справжній професійній студії. Хлопці розповіли про те, як вони разом із своїми батьками, об’їздили Миколаїв і фотографувалися біля пам’ятників і пам’ятних знаків нашого міста. Особливу увагу приділяли місцям, які присвячені морякам, корабелам, кораблям. Потім з різних джерел збирали інформацію про ці пам’ятники. В результаті було створено фотоальбом "Пам’ятники Миколаєва”, який знаходиться на виставковій залі школи. Його часто використовують при  проведенні класних годин, тематичних заходів і, навіть, на уроках.
Валерій Федорович додав, що в ході дослідницької роботи оформлено також два нових стенди у краєзнавчому куточку: "Місто – наш дім” та "Миколаїв славний іменами”, створено збірку "Видатні особистості Миколаєва”, електронні презентації про земляків – Героїв Радянського Союзу та видатного льотчика Леваневського, з яким пов’язана діяльність у нашому місті центру підготовки морських льотчиків.
Ми,старшокласниці, розповіли про цікаву пошукову роботу, пов’язану з життям і діяльністю жителя нашого міста Кожущенка В.П., який брав участь у двох маловідомих проектах: побудові на ЧСЗ підводних човнів проекту 613 та виготовленні і випробуванні пускових пристроїв для запуску бойових ракет з-під води. Про цю роботу ми доповідали на міській учнівській науково-практичній конференції, що відбулася у травні 2011 року. З цією темою виступали і перед учнями нашої школи. На тему дослідження створено електронну презентацію


Додав: kolinko |
Переглядів: 736
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018