Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Вчимося жити за правилами
13.02.2012, 14:19
Ні для кого не секрет, що сухі рядки підручника з правознавства не можуть замінити живого спілкування з людьми, які втілюють саме право за родом своєї діяльності. Саме таке живе спілкування й відбулося у ЗОШ № 57 дев’ятого лютого. У рамках правового лекторію для старшокласників відбулася зустріч учнів 9-х класів із завідувачем організаційного сектору Миколаївського міського управління юстиції Шепіловою С.А. та оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей Заводського району старшим лейтенантом Осадченком А.Ю.
Тема була актуальною для учнів цього віку - "Попередження підліткової злочинності”. Діти заповнили анкети "Азбука правознавця”, дали відповіді на начебто елементарні, але важливі питання правового характеру. У ході бесіди йшло обговорення питань зв’язку між народними, загальнолюдськими моральними правилами та законами, про те, що незнання законів не звільняє людину від відповідальності.
Представник міліції навів конкретні приклади скоєння правопорушень та вчинення злочинів підлітками в Заводському районі міста. Він вказав також на причини і наслідки порушень закону.
На завершення діти висловили думки про те, що знання законів - це життєва необхідність. А ще дійшли до такого висновку, що до людей треба ставитися так, як ти хотів би, щоб ставилися до тебе.


Додав: kolinko |
Переглядів: 768
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018