Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Військово-спортивна патріотична гра «Зірниця»
15.10.2011, 17:37
Вперше з часів незалежності України в Миколаєві 14-15 жовтня 2011 року пройшла військово-спортивна патріотична гра «Зірниця». Метою проведення гри було формування почуття патріотизму у підростаючого  покоління, набуття школярами  знань, умінь та навичок, необхідних для захисту  Батьківщини, пропаганда і популяризація серед молоді здорового способу життя, підтримка та розвиток молодіжної ініціативи в справі освоєння військових професій, удосконалення системи військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді  м. Миколаєва .  
У проведені гри прийняло участь вісім команд  двох вікових груп: молодші команди представляли  ЗОШ №6, 28, 40 та муніципальний колегіум;  старші – ЗОШ №19, 31, 33, 53.
14 жовтня на площі біля меморіалу героїв Ольшанців пройшла урочиста церемонія відкриття гри «Зірниця», покладання квітів до меморіалу героям-Ольшанцям. Після урочистостей, відповідно до програми першого дня, команди продемонстрували свої вміння в стройовій підготовці, де кращими були команди ЗОШ №6 та 31.
 Основні події гри 15 жовтня проходили на Тернівському полігоні в/ч А 0224, які організовували та забезпечували проведення практичної частини гри.
Змістом другого дня гри були наступні конкурси: метання гранати РГД-5 на дальність (старша група) та на влучність (молодша), стрільба з автомату Калашникова (старша група), стрільба з пневматичної гвинтівки (молодша), розбирання та складання автомату  Калашникова (старша група), «Стежка розвідника».
Основні події розгорнулися під час проходження «Стежка розвідника». Учні демонстрували свої вміння в пересуванні на полі бою різними способами, подоланні  інженерних та природних перешкод, знищення  вогневих засобів противника та надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій.
Після подолання дистанції  на обличчях дітей були справжні емоції переживання, втоми та захоплення від виконання поставлених перед ними завдань.  
За підсумки гри, місця розподілились наступним чином:
старша група: І місце - ЗОШ №19, ІІ місце - ЗОШ №31, ІІІ місце - ЗОШ №33; молодша група: І місце - муніципальний колегіум, ІІ місце - ЗОШ №28,
ІІІ місце - ЗОШ №40.
Незалежно від результатів гри команди отримали від організаторів гри Миколаївської  міської  ради та Миколаївської міської організації Партії регіонів у подарунок нові пневматичні гвинтівки


Додав: kolinko |
Переглядів: 833
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018