Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Впровадження інклюзивної освіти
19.01.2012, 13:38
Сьогодні, 19 січня 2012 року, Уповноважений Президента України  з прав дитини Ю.О. Павленко та керівник управління щодо забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини Волинець Л.С.  у супроводі заступника голови облдержадміністрації Н.Б. Іванцової, заступник а міського голови Сапожнікової М.О., навчальника управління освіти і науки облдержадміністрації Мельніченка В.В., начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Колбаси Р.С. відвідали Миколаївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №53 та ознайомились з досвідом роботи школи з питань організації інклюзивної освіти.
Під час зустрічі з дітьми Юрій Олексійович познайомився з фольклорним колективом школи «Квітка», відвідав пересувну виставку творчих робіт учнів позашкільних навчальних закладів, взяв участь у майстер-класі з вишивання. Він привітав всіх дітей, педагогічний колектив з Святим Водохрещем та подарував школі кулер для води.
У школі навчається близько 1100 дітей. На базі навчального закладу впроваджено інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами, функціонують класи інтенсивної педагогічної корекції. Одним із важливих питань, яке вирішує сьогодні педагогічний колектив школи, підкреслив Ю.Павленко, – отримання якісної освіти дітьми з особливими освітніми потребами, їх соціальна адаптація.
Ю.Павленко відвідав індивідуально-корекційне заняття з дітьми-інвалідами, зустрівся з їх батьками.

Додав: kolinko |
Переглядів: 704
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018