Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 21
Гостей: 20
Користувачів: 1
nataliya_fedchenko


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Засідання ЄвроКлубу в Миколаївській загальноосвітній школі №45
24.11.2011, 17:40
І знову в актовій залі МЗОШ № 45 зібралися друзі – лідери учнівського самоврядування шкіл міста, партнери ЄвроКлуба «Діалог». Цього разу в гостях у лідерів учнівського самоврядування шкіл міста була заступник міського голови Сапожнікова Маргарита Олександрівна.
Спочатку вона взяла участь у відкритті шкільної бібліотеки після капітального ремонту. Бібліотека має великий сучасний фонд, зручне приміщення. Книга завжди була найкращим другом і дорослим, і малим.
Сапожнікова Маргарита Олександрівна розповіла лідрам про свою діяльність, про роботу депутатів та міського голови Чайки В.Д.
Аналітичній групі було запропоновано проаналізувати діяльність міської влади. І хоча проблем у місті ще багато, можна відмітити позитивну дінаміку розвитку Миколаєва. Це і оздоровлення миколаївських дітей влітку. На що з міського бюджету було виділено 1 млн.600 тис. грн. Оздоровлено 112 сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 14 дітей-інвалідів, 157 – з багатодітних сімей, 56 – постраждалих від Чорнобильської катастрофи, 58 – з притулку бездомних діток, а також 357 талановитих дітей. В місті працюють безкоштовні гуртки та спортивні секції.
Юні аналітики відмітили, що за 9 місяців цього року у нашому місті народилося 3148 діток, що на 19 більше ніж за цей же час минулого року. Є надія на покращення демографічної ситуації.
Багато іншого відмітили юні аналітики.
А потім Маргариті Олександрівні довелося відповісти на безліч запитань молодих енергійних лідерів учнівського самоврядування.
Лідерів цікавило, а що є головним в роботі керівників міста? А чи хотілося б Маргариті Олександрівні, щоб її дочка працювала заступником мера? А чи любить наша гостя Миколаїв? І чи не хотіла б вона працювати керівником іншого міста? Молодого кореспондента Максима Березовського, він учень 7-го класу, цікавило питання щодо потреб професій. Багато питань, багато відповідей. Але настав час розставання. Наприкінці пролунало запитання: «Чи щаслива Ви людина?» Дуже приємну відповідь почули всі присутні. Маргарита Олександрівна вважає себе людиною щасливою, бо в неї є сім’я, улюблена донька та онуки, а ще є близькі люди, небайдужі та енергійні.
На питання: «А що ми можемо зробити для свого міста?». Маргарита Олександрівна відповіла, про необхідність бути господарями свого міста, тоді і справи знайдуться.                        
Зустріч могла продовжуватися нескінченно. Але час вичерпався. Маргарита Олександрівна запропонувала лідерам скласти питання до влади та поспілкуватися з депутатами міської ради. Ця пропозиція була прийнята з задоволенням та цікавістю.


Додав: kolinko |
Переглядів: 681
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018