Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Здоров'я дитини – головна турбота
08.06.2012, 14:53
Здоров'я дитини – головна турбота не тільки батьків дошкільнят, а і працівників дошкільних навчальних закладів нашого міста. Педагоги протягом року проводять велику роботу по вихованню любові до фізичної культури, формуванню навичок та фізичних здібностей малюків :цікаві щоденні заняття з фізкультури;   фізкультурні розваги; дні здоров'я.
Протягом шести років, в червні місяці, в спортивній школі «Надія» та на стадіоні «Юність» під керівництвом управління освіти Миколаївської міської ради та адміністрації Заводського району, за сприянням  управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради серед садочків проходять змагання «Перші кроки». Так,  7 червня у спорт школі «Надія» відбулися змагання присвяченні Дню Захисту дітей, в яких взяли участь вихованці ДНЗ №№ 12,49,51,59,64,78,117,118, а 8 червня на стадіоні «Юність»змагалися команди ДНЗ №№7,20,48,77,85,123. Маленькі спортсмени в  естафетах виявили себе ловкими, спритними, бажаючими отримати перемогу і стати справжніми спортсменами. Великою підтримкою для дітей стали їх батьки, які також приймали участь в змаганнях, а також групи підтримки однолітків.   Маленькі голкіпери команди «Сонечко» (ДНЗ №77) у грі в футбол забили більше всіх м’ячів Прикрасою спортивного свята стали виступи танцюристів ДНЗ №№ 51,49,118, 77.  
Першою в спорткомплексі «Надія» була команда ДНЗ №118 «Соколятко», які отримали перше місце, друге місце посіли діти ДНЗ №78 «Росинка», третіми стали малята ДНЗ № 49 «Марічка», Не менш захоплюючими були змагання на іншому майданчику, переможцями стали команди ДНЗ №20-1 місце, ДНЗ №48 -2, ДНЗ №123.
Проте головний приз отримали всі присутні: радість, задоволення! Членами журі була проведена клопітлива, справедлива робота, нелегко було визначати переможців серед завзятих, наполегливих спортсменів, прагнучих до перемоги. Без уваги не лишився жоден, усі учасники були нагороджені медаллю, солодким подарунком та грамотами.
Керівники дошкільних навчальних закладів висловлюють подяку Татаренко І.В,  заступнику начальника відділу у справах молоді, сімї культури та спорту адміністрації Заводського району та вчителям фізичної культури ЗОШ Заводського району, головному спеціалісту управління освіти Івановій Н.М та фізкерівникам  садочків, завдяки яким відбулося таке яскраве свято.


Додав: kolinko |
Переглядів: 864
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018