Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Батьківські збори в ЗОШ №29
22.11.2012, 13:54
Не можна винайти велосипед, бо його винайшли давно. А вдосконалювати можна!
Взаємовідносини сім’ї і школи, вчителів і батьків мають довготривалу історію. Будь-яка дорога починається з перших кроків, а будь-яка будівля – з фундаменту. Так і становлення людської особистості починається з сім’ї. Згадаємо слова В.Сухомлинського: „У сім’ї шліфуються найтонші грані людини – громадянина, людини – трудівника, людини – культурної особистості. Із сім’ї починається суспільне виховання. У сім’ї закладається коріння, з якого потім виростають і гілки, і квіти, і плоди. Сім’я – це джерело, водами якого живиться повноводна річка нашої держави. На моральному здоров’ї сім’ї будується педагогічна мудрість школи ”.
Із сім’ї протоптується стежка до школи. А вже тоді на життєву дорогу ведуть дітей два розуми, два досвіди, здобуті у сім’ї та школі.
Використовуючи творчо надбання великих педагогів минулого та сьогодення, класні керівники ЗОШ №29 прагнуть щоразу до удосконалення шляхів взаємодії з батьками, родинами своїх учнів, всі зусилля спрямовують на створення комфортних умов для виховання, навчання та розвитку дітей. Шукають нові форми роботи, щоб стати з батьками справжніми партнерами у плеканні особистості дитини – школяра. Виправдали себе такі традиційні форми роботи з колективом батьків - батьківські збори, які відбулися 21 листопада в 1-11 класах за відповідними темами згідно вікових особливостей учнів.
 Широке педагогічне інформування з питання « Ваша дитина стала школярем» отримали батьки учнів 1-го класу ( класний керівник, Топоркова Алла Іванівна), 5-го класу (класний керівник, Грицюк Юлія Михайлівна) . Враховані поради практичного психолога школи, Скорохід Олени Валентинівни, батьками від вересневих загальношкільних зборів щодо адаптаційного періоду першокласників та п’ятикласників.
Про роль трудового виховання дітей за круглим столом ділилася досвідом батьківська громадськість школярів 2 класу ( класний керівник, Маркелова Наталія Сергіївна).
Як навчити дитину вчитися, про розвиток пам’яті вели дискусії разом з батьками класні керівники: Данішевська Наталія Анатоліївна, Силкіна Анна Василівна.
Класний керівник 9-го класу Лютер Олена Вікторівна запросила дітей разом з батьками на збори, оскільки тема про роль родини в правильному професійному визначенні учнів. У тренінгу  « Хто дає свободу дітям при виборі професії?» брали активну участь як діти, так і батьки. Гусаренко Євгеній, Кравченко Катерина, Фроленко Євген,Січкарюк Діана, Ребіженко Олена, Андросенко Вікторія презентували свій проект « Вибір професії або задача з багатьма невідомими».
Активну допомогу в проведенні зборів надали батьківські комітети:7-го класу (класний керівник, Мельник Тетяна Віталіївна), 8-го класу (класний керівник, Яцюк Вікторія Костянтинівна), 11-го класу ( Гайченко Наталія Анатоліївна, класний керівник). Це сприяє залученню батьків до участі у житті класу та їх об’єднання у згуртований колектив.
Завжди бажаними є виступи директора школи, Грицюк Лариси Анатоліївни, психолога Скорохід Олени Валентинівни, вчителів-предметників у класних колективах. Кожен із присутніх батьків  міг поставити запитання фахівцям і отримати на нього кваліфіковану відповідь.
Братошевська Світлана Вікторівна,
заступник директора школи

Додав: kolinko |
Переглядів: 769
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018