Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Батьківський форум «Здоров`я нації починається з родини»
20.02.2013, 16:32

20 лютого відбувся четвертий батьківський форум «Здоров'я нації починається з родини».

Начальник управління освіти Деркач Ганна Іллівна в своїй доповіді окреслила основні питання обговорення, проблеми, які хвилюють освітян, громадськість:

· виховання дитини в родині;

· співпраця батьків зі школою;

· взаємини батьків і дітей;

· формування здорового способу життя.

Увага приділялася усім напрямам виховної роботи, зокрема превентивному вихованню. Спираючись на нормативні документи Деркач Г.І. акцентувала увагу на відповідальністі батьків і самих дітей за своє здоров`я.

Громадський діяч Юрін Юрій Олексійович розповів про діяльність громадського руху «Батьки - проти наркотиків» і запропонував батькам обговорити резолюцію батьківського форуму «Дитяче п`янство і наркоманія ліквідуємо разом» з метою подолання ганебного явища як дитячий алкоголізм та наркоманія.

Нагальність даної проблеми було підкреслено виступом учнів у формі «суда» над тютюном, алкоголем, наркотиком. Лікар-нарколог Авербух А.І. який підкреслив, що головну роль у алкогольній залежності відіграє спадковість, тому перш за все потрібно не доводити дитину до депресивного стану, не провокувати «алкогольне бажання»; застеріг від того, щоб покарання не було головним методом роботи сім`ї, школи, щоб діти  вчилися бути щасливими і здоровими.

Половенко А.В., представник Всеукраїнської організації «Батьківський комітет України», запропонував 2 ініціативи: «День сім`ї», «День батька»; запросив батьків взяти участь у Всеукраїнському форумі, що відбудеться 29-30 березня у місті Київ.

Програму «Сім`я та школа - компетентний учень» презентувала заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 24 Височанська Ольга Володимирівна. Психолог спеціалізованої школи мистецтв і прикладних ремесел Стемковська Ярослава Євгенівна надала поради батькам щодо родинного виховання, поваги до дитини, уваги до її проблем, запитів, наголосила на співпраці батьків з практичним психологом. Ярослава Євгенівна розповіла про досвід роботи навчального закладу щодо організації співпраці з батьками, родинних святах.

Цікавими, корисними були виступи представників батьківської громадськості ЗОШ № 57 Галушко Інни Миколаївни та ЗОШ № 39 Дахової Галини Сергіївни, які розповіли про досвід своїх родин у вихованні дітей, про сімейні традиції, цінності, любов і взаємоповагу між дорослими і дітьми, бажання співпрацювати зі школою.

Учасники форуму також були ознайомлені з проектом «День співуправління» у навчальних закладах. Рекомендаціями по проведенню Дня співуправління поділились школи № 17, 20, 32, 37, 44, 57, 64, спеціалізована школа мистецтв і прикладних ремесел.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 635
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018