Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Доброчинна акція «Милосердя й доброта — людства два крила» в гімназії №4
28.01.2013, 16:31
В січні 2013 року Миколаївська гімназія №4 взяла участь в шостому Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе».
На конкурсі ми представлятимемо власний соціальний проект, що спрямований на доброчинну допомогу дитячому відділенню Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру.
В рамках цього проекту в гімназії оголошено про початок акції "Милосердя й доброта - людства два крила" (1 січня - 15 лютого 2013 р.). Ми збираємо дитячий одяг, взуття, іграшки, книжки тощо.
Учнівське самоврядування "Республіка рівних" активно долучилось до проведення акції. Міністерством милосердя було організовано благочинний ярмарок. В заході взяли участь всі класні колективи гімназії, а також учні ЗОШ №65. На ярмарку було представлено безліч їстівних виробів, іграшок, виробів, виготовлених руками гімназистів. Всі зібрані кошти (3900 грн. 30 коп) відправлено на благодійний рахунок дитячого відділення Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру для придбання медикаментів.
25 січня головою міністерства милосердя Брехачовою Вікторією (10-Б) та ініціативною групою було прочитано актуальні лекції на тему "Профілактика туберкульозу" та "Зупинемо туберкульоз в Україні!" для учнів 5-6 класів.
Дякуємо всім учням, батькам та вчителям,які приймають участь в доброчинній акції"Милосердя й доброта - людства два крила"!

Заступник директора з виховної роботи Архіпова А.Є.

Додав: aralina | | Теги: гімназія №4, Милосердя, добро починається з тебе
Переглядів: 773
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018