Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

«Цих років не змовкне слава…» Свято в Дитячому Центрі Корабельного району
28.03.2013, 16:33

Це свято мало дві кульмінації: перша – у середині концертної програми, друга - в кінці. Обидві викликали щем у серці, сльози на очах… Але все під ряд.

Кульмінація перша. До сцени з зали підійшла Середа Лілія Борисівна – літня жінка гарної статури, з делікатно укладеним сивим волоссям, з моложавим обличчям, з медалями та орденами за участь у двох війнах (Велика Вітчизняна війна (1941-1945 роки) та Радянсько-Японська 1945 рік). І...почала читати вірші про війну. Розумієте, шановні читачі,  присутніми миттєво заволоділа повна тиша. Ніхто не чекав такого повороту у ході концерту-зустрічі, присвяченого 69-річниці визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. Відбувся він у Дитячому Центрі Корабельного району ще 25 березня. А вірші читала  Поннац Антоніна Петрівна. До речі, їх автор, Білошапкін Олександр Клавдієвич, сидів у першому ряду серед запрошених ветеранів і тримав поетичний збірник, що приготував у подарунок вихованцям Дитячого Центру.  А вже коли кожен звернувся до присутніх, то ніби сама історія прийшла у гості до вихованців Дитячого Центру. Цікаво було слухати про бої за рідне місто, адже говорили ті, хто власним життям ризикував, приймаючи у них участь.

Кульмінація друга. Як тільки-но закінчився концерт, до ветеранів зі сцени та з зали підійшли діти з квітами. Не було традиційних трьох гвоздик – кожному. Були оберемки квітів, ніжних весняних відтінків для кожного. І наші гості опинилися в оточені дітей та квітів. Звичайно ж, шановні, читачі ви уявляєте цю картину… А я, щаслива тим, що разом зі своїми вихованцями, її бачила. Можна сказати акварель імпровізована життям…

Кілька слів про концерт. Традиційно до таких заходів у Дитячому Центрі відносяться по-особливому, я б сказала, пропускаючи крізь серце та душу. Бо слово «відповідально», дуже вже канцелярське. Так і цього разу. Він мав стрижень, на котрий влучно нанизались тематичні пісні, вірші, танці, ансамблеве звучання баянів.

Підсумок. Згадані кульмінації –  заслуга гостей та господарів. У них мені бачиться єднання поколінь, уміння дивитись разом в один бік.

Марія Полупанова,
 керівник гуртка журналістики
Дитячого Центру Корабельного району


Додав: kolinko |
Переглядів: 611
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018